CHP'deki çete kim? CHP'li Mehmet Sevigen'den flaş açıklamalar

CHP'deki çete kim? CHP'li Mehmet Sevigen'den flaş açıklamalar

25.12.2019 23:23

CHP'deki çete ile ilgili CHP'li Mehmet Sevigen A Haber canlı yayınında flaş açıklamalarda bulundu. Sevigen 'kraldan çok kralcılar' olarak nitelediği 'çete' için, "Kılıçdaroğlu'na gidip efendim Muharrem İnce hakkında böyle bir şey çıkardık hiç keyfinizi bozmayın diyebilen insanlar da olur." dedi. CHP yönetiminin bu çeteyi ortaya çıkarmak için iddia sahibi gazeteciye dava açması gerektiğini dile getiren Sevigen, "Ben yönetimdeki arkadaşlarıma buradan çağrı yapıyorum o gazeteciye dava açın. Kimse bu CHP içindeki arkadaş o çıksın yoksa bu gazeteci arkadaş cezasını çeksin." dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.