64'üncü Hükümet kuruldu

64'üncü Hükümet kuruldu

24.11.2015 00:00

Hükümet kurma görevini alan Başbakan Ahmet Davutoğlu, kabineyi kurdu. Davutoğlu canlı yayında yeni Bakanlar Kurulu listesinin açıkladı. Bakanlar Kurulu'nun detayları A Haber'de. İşte o 8 yeni Bakanlık: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Berat Albayrak, Ekonomi Bakanı: Mustafa Elitaş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı: Sema Ramazanoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı: Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı: Fatma Güldemet Sarı, Maliye Bakanı: Naci Ağbal, Gümrük ve Ticaret Bakanı: Bülent Tüfekçi , Kültür ve Turizm Bakanı: Mahir Ünal


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.