Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölümde Çakırbeyliler düşmanlarının üstüne gidiyor!

10.04.2019 00:18

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta ortalık iyice karıştı. Çakırbeyliler zor durumda bıraktığı düşmanlarının üstüne gitti. Peki, yeni bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


ATV ekranlarında salı akşamı izleyicileri ekran başına kitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta heyecan doruktaydı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 132. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ferman sayesinde Çakırbeylilerden bir adım önde hareket eden Zeki, çıkan çatışmadan yine sağ salim kurtulmayı başaracaktır. Zeki'nin kurduğu çift taraflı tuzaktan Façalılar da paylarına düşeni alacaklardır.

MASA ÜYELERİ BİRBİRLERİNDEN ŞÜPHELENİYOR

İçlerinde bir sızma olduğuna artık tam anlamıyla emin olan masa üyeleri, birbirlerine şüpheyle bakmaya başlarlar.

ÜNAL KAPLAN, ZEKİ'YE ÇALIŞAN İSMİ BULMAYA ÇALIŞIYOR

Ünal Kaplan, Zeki'ye çalışan zayıf halkanın bir an önce ortaya çıkarabilmesi için düşmanla anlaşma yoluna gidilmesi gerektiğini savunurken, Hızır da bunun takibinin Façalılar üzerinden yapılması gerektiğini düşünmektedir.

ZEKİ, HAŞMET'TEN HARAÇ İSTİYOR

Nitekim Haşmet ile tekrar bir araya gelmek için fırsat yakalayan Zeki, elinde tuttuğu bir ganimet karşılığında haraç istemeye devam eder. Yapılan anlaşma sonucunda Sivrilere giden paraları takibe alarak Yavuz'u tekrar ele geçiren Çakırbeyliler, haine ulaşmaya çok yaklaşmışken hayatından endişe eden Ferman bunun olmasına izin vermeyecektir.

kalan karakter 1000

ahmet ahmet

çok güzel bir sayfa meb sagolsun izletiyor normalden edho izlenmiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.04.2019 14:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.