Canevim 14. bölümde Ceylan'ın taşınma kararı herkesi şaşırtıyor!

Canevim 14. bölümde Ceylan'ın taşınma kararı herkesi şaşırtıyor!

10.09.2019 00:15

ATV ekranlarında izleyicilerini ekran başına kilitleyen Canevim dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Yeni bölümde yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor. Heyecan dolu bölümde Ömer, Fikret ve Kristina'yı ele geçirerek Taylan'ı köşeye sıkıştırıyor. Canevim 14. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


CANEVİM 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eski defterleri kapatan Ceylan'ın taşınma kararı, Taylan'ı gerçek aşkına bir adım daha yaklaştırmıştır.

TAYLAN KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Ömer, Fikret ve Kristina'yı ele geçirerek Taylan'ı köşeye sıkıştırır. Bu sırada Melis'in Ceylan'la görüşmesi Feryal'in ihanetini açığa çıkarır. İki cephede savaşan Taylan, Ceylan'ı da alarak gözlerden uzak bir eve götürür. İkilinin baş başa geçirecekleri neşeli gün, bir anda kabusa döner.

CEYLAN İÇİN ZORLU YOL

Ömer'in saldırısı hedefinden sapınca, Ceylan için zorlu bir ölüm kalım savaşı başlar. Elvan'ın ortadan kaybolması aileyi derin bir krize sürüklemiştir. Günnur ve Hamza, kızlarının tutsak edildiği evde tanıdık bir yüzle karşılaşırlar.

AYŞE İLGİLENDİREN SIR NE?

Ailenin en küçüğü Ayşe'yi yakından ilgilendiren büyük sır, aile içindeki hesaplaşmalarla geri dönülmez şekilde gün yüzüne çıkar. Yener'in kendisine hazırladığı sürprizden oldukça etkilenen Müjgan ise, Melis'ten Yener'e dair önemli bir gerçeği öğrenir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.