Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.09.2019 22:50
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.09.2019 01:49
ABONE OL

15. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölümde Ali hapse giriyor

Salı akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan dizisinin yeni bölümünde ortalık iyice karıştı. Kimse Bilmez'in son bölümünde yaşanan olaylar izleyicileri ekran başına kilitledi. Bölümün sona ermesiyle birlikte . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte diziye dair merak edilenler...

Kimse Bilmez 15. bölüm fragmanı yayında mı?

Ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kimse Bilmez bu hafta yeni bölümüyle ekranlara geldi. Geçen hafta yayınlanan bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin son bölümünde Sevda ve Ali arasındaki gerilim ortalığın iyice karışmasına neden oldu. Heyecan dolu bölümün ardından Kimse Bilmez 15. bölüm fragmanı merak ediliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

KİMSE BİLMEZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kardeşini öğrenmenin eşiğine gelmiş olan Ali, Pilot'un hayatının tehlikede olduğunu öğrenince yardıma koşar.

UYGAR'DAN SEVDA'YA TEHDİT

Sevda ise Uygar'ın tüm gerçekleri Ali'ye anlatma tehdidi karşısında ne yapacağını bilemez.

ALİ SIRRI ÖĞRENECEK Mİ?

Ali, Sevda'nın hala kendisini sevdiğini öğrenince hiç beklenmedik bir şey yapar. Ali, Sevda'nın sakladığı sırrı öğrenebilecek mi?

DUYGU, PİLOT'A BİR ŞANS DAHA VERİYOR

Öte yandan Duygu, Pilot'a bir şans vermeye karar vermiştir. Ancak Pilot Duygu'ya bir daha eline silah almayacağına söz vermişken, Mert, Duygu'nun peşindedir. Pilot, Duygu'yu kurtarabilecek mi?