Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.09.2019 20:04
  • Son Güncelleme: 18.09.2019 00:21

de Uygar tüm gerçekleri Ali'ye anlatacak mı?

Yayınlandığı günden bu yana izleyicilerin ilgisini çeken dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Yeni bölümde Ali'nin Sevda'nın düğününü basması ortalığı iyice karıştırıyor. Heyecanın dorukta olacağı bölümde neler yaşanacağı merak ediliyor. izle seçeneği takvim.com.tr'de.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi 'in geçen hafta yayınlanan bölümü izleyicileri ekran başına kilitlemişti. Özellikle Ali ve Sevda arasındaki gerilimin nasıl sonuçlanacağı merak ediliyordu. Dizinin yeni bölümünde ortalık iyice karışacak. Peki, yeni bölümde neler olacak? izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

KİMSE BİLMEZ 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kardeşini öğrenmenin eşiğine gelmiş olan Ali, Pilot'un hayatının tehlikede olduğunu öğrenince yardıma koşar.

UYGAR'DAN SEVDA'YA TEHDİT

Sevda ise Uygar'ın tüm gerçekleri Ali'ye anlatma tehdidi karşısında ne yapacağını bilemez.

ALİ SIRRI ÖĞRENECEK Mİ?

Ali, Sevda'nın hala kendisini sevdiğini öğrenince hiç beklenmedik bir şey yapar. Ali, Sevda'nın sakladığı sırrı öğrenebilecek mi?

DUYGU, PİLOT'A BİR ŞANS DAHA VERİYOR

Öte yandan Duygu, Pilot'a bir şans vermeye karar vermiştir. Ancak Pilot Duygu'ya bir daha eline silah almayacağına söz vermişken, Mert, Duygu'nun peşindedir. Pilot, Duygu'yu kurtarabilecek mi?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.