Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.05.2019 20:12
  • Son Güncelleme: 24.05.2019 00:14

. bölüm izle

Her perşembe saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan 'nın yeni bölümü için nefesler tutuldu. Yeni bölümde Züleyha fenalaşarak hastaneye kaldırılıyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde yaşanacak olaylar izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Peki, heyecan dolu bölümde neler olacak? . bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da herkesin hayatını alt üst eden gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Demir'in Adnan'ın, Yılmaz'ın oğlu olduğunu en başından bu yana bildiğini öğrenmesi Hünkar için büyük bir şok olur. Ancak anne-oğul bu konuda birbirlerini anlayarak, geleceğe dair plan yapmaya başlayacaktır. Bu gerçek ikisinin arasında kalmaya devam edecektir.

DEMİR, SEHER'DEN KURTULMAYA ÇALIŞIYOR

Demir, şimdi Seher'den nasıl kurtulacağını bulmak zorundadır. Annesi ile birlikte Seher ile yüzleşirler. Seher, Hünkar ve Demir karşısında daha fazla direnemez ve bebeğin Gaffur'dan olduğunu söyler.

SANİYE HER ŞEYİ ÖĞRENİYOR

Hünkar, önce Seher ve Gaffur ile buluşur. Ancak Saniye her şeyi öğrenir! Seher'e saldırır. Gaffur hala inkar etse bile, kimseyi inandıramaz. Üstelik Saniye'yi sonsuza kadar kaybetmiş gibidir. Saniye, çocuk sahibi olamayışına şimdi daha çok üzülmektedir.

MÜJGAN VE YILMAZ'DAN YENİ KARAR

Tüm bu karmaşa içinde Seher ile konuşup ona akıl verme görevi de Züleyha'ya düşecektir. Müjgan ve Yılmaz, Fekeli'nin evinde yaşamaya karar verince, evde yeni gelin hazırlığı başlar. Badana boya sırasında da yatağın altında Züleyha'nın mektubu bulunur.

ZÜLEYHA HASTANEYE KALDIRILIYOR

Tüm bu karmaşa arasında Züleyha fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Gelecek haber herkesi şok edecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.