Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.05.2019 18:43
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.05.2019 00:50
ABONE OL

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman sezon finali yapıyor? İşte sezon finali tarihi...

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleriyle perşembe akşamı izleyici karşısına çıkıyor. Mayıs ayının ortalarına gelmemizle birlikte tarihi izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte diziye dair detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman sezon finali yapıyor?

Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Son bölümde yaşanan olaylar izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte izleyiciler Bir Zamanlar Çukurova sezon final tarihini merakla araştırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman sezon finali yapıyor? İşte diziye dair detaylar...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SEZON FİNALİ TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 30 Mayıs Perşembe günü sezon finali bölümüyle ekranlara gelecek.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da herkesin hayatını alt üst eden gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Demir'in Adnan'ın, Yılmaz'ın oğlu olduğunu en başından bu yana bildiğini öğrenmesi Hünkar için büyük bir şok olur. Ancak anne-oğul bu konuda birbirlerini anlayarak, geleceğe dair plan yapmaya başlayacaktır.

Bu gerçek ikisinin arasında kalmaya devam edecektir. Demir, şimdi Seher'den nasıl kurtulacağını bulmak zorundadır. Annesi ile birlikte Seher ile yüzleşirler. Seher, Hünkar ve Demir karşısında daha fazla direnemez ve bebeğin Gaffur'dan olduğunu söyler.

Hünkar, önce Seher ve Gaffur ile buluşur. Ancak Saniye her şeyi öğrenir! Seher'e saldırır. Gaffur hala inkar etse bile, kimseyi inandıramaz. Üstelik Saniye'yi sonsuza kadar kaybetmiş gibidir. Saniye, çocuk sahibi olamayışına şimdi daha çok üzülmektedir.

Tüm bu karmaşa içinde Seher ile konuşup ona akıl verme görevi de Züleyha'ya düşecektir. Müjgan ve Yılmaz, Fekeli'nin evinde yaşamaya karar verince, evde yeni gelin hazırlığı başlar. Badana boya sırasında da yatağın altında Züleyha'nın mektubu bulunur. Tüm bu karmaşa arasında Züleyha fenalaşır ve hastaneye kaldırılır! Gelecek haber herkesi şok edecektir!