Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.05.2019 20:11
  • Son Güncelleme: 20.05.2019 00:33

7. bölüm izle

Pazar akşamlarının sevilen dizisi yeni bölümüyle izleyicisi karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

ATV ekranlarında yayınlanan bölümleriyle dikkat çeken dizisinin yeni bölümünde heyecan dorukta olacak. Yeni bölümde Sabah uyandığında Aleyna'yı teknede bulamayan Karan, şok geçirdi. Peki, merakla beklenen yeni bölümde neler yaşanacak? . bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

ZENGİN VE YOKSUL 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sabah uyandığında Aleyna'yı teknede bulamayan Karan, şok geçirir.

POLİS ALEYNA'YI ARIYOR

Polis her yerde Aleyna'yı ararken Aysel, Karan'a Aleyna'ya her şeyi anlattığını itiraf eder.

MERAL VE AZİZ ÇILGINA DÖNÜYOR

Kızları kaybolan Meral ve Aziz çılgına dönmüştür. Aysel'in Karan'a yardım ettiğini öğrenen Aziz, Aysel'in peşine düşer.

ALEYNA'NIN HERKESİ ŞAŞIRTACAK BİR SÜRPRİZİ

Berrin ve Veli kızlarını korumaya çalışırlar ancak Aziz karşısında biçaredirler. Aleyna'nın ise herkesi şaşırtacak bir sürprizi vardır!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.