Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 29.04.2019 12:09
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.04.2019 12:34
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı: Mesut senin kalemini kırdı! son bölüm full tek parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Atv ekranlarında 4 yıl boyunca Salı günlerinin vazgeçilmezi haline gelen 135. yeni bölümde Haşmet Façalı, oğlu Ferman'ın biletini kesiyor! Diğer yandan Ünal Kaplan, Mesut'u bitirmek için devreye giriyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölümden çok özel bilgiler!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm izleyici tarafından büyük bir merakla bekleniyor. İçinde bulundukları dünyanın bedelini sevdiklerinin kaybıyla ödeyen Çakırbeyliler, Ferman'ın ölümüne engel olmak için ellerinden geleni yaparlarken, Haşmet bu konudaki kararından vazgeçmez. Ailesine ve masaya ihanet eden Ferman Façalı, yeni bölümde hak ettiği cezayı alıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölümden çok özel bilgiler!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 135. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE - TIKLA

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 135. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akif'in kurduğu tuzak yüzünden, fedailerin en önemli ismi kendini vatan için feda etmek zorunda kalırken Alparslan'ın üzerine, altından kalkması çok zor bir görev yıkılır. Bu durumu da Çakırbeylilerin lehine çevirmeyi başaracak olan Alparslan, hayatını riske atma pahasına, çıktığı yolun sonunu görme konusunda ne kadar kararlı olduğunu bir kere daha kanıtlar. Amcasının özgürlüğü karşılığında elindeki önemli bilgileri paylaşmayı teklif ettiği Mesud ise ölümü üzerine kurulan asıl plandan bihaberdir. Ünal Kaplan'ın da önemli bir rol üstleneceği planda ilk hedef Akif'i saf değiştirmeye ikna etmek olacaktır. Mesut tarafından kaleminin kırıldığını öğrenen Akif'i kandırmak için ise çok çaba sarf etmek gerekmeyecektir.

İçinde bulundukları dünyanın bedelini sevdiklerinin kaybıyla ödeyen Çakırbeyliler, Ferman'ın ölümüne engel olmak için ellerinden geleni yaparlarken, Haşmet bu konudaki kararından vazgeçmez. Ömür'ün karşısında durduğu ölüm emri için Behzat da geri adım atmaya başlamışken işler birden tersine döner. Alparslan'ın planın başarılı olmasıyla cezaevinden çıkan Haşmet, ayağının tozuyla oğluyla ilgili karalarda kendinden başkasının söz hakkı olamadığını herkese gösterecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 134. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman'a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir.

ÖMÜR ÇARESİZ KALIYOR

Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır. Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir.

ALPARSLAN, MESUT'UN OYUNUNUN FARKINA VARIYOR

Alparslan, Ferman'ın ortaya atılmasının, Mesut'un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da...

ALPARSLAN HAREKETE GEÇİYOR

Alparslan bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır'ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer.

ZEKİ, HAŞMET'İN YANINA GİDİYOR

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman'ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet'in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet'in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır.

EDHO SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE! - TIKLA