Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.04.2019 10:10
  • Son Güncelleme: 19.04.2019 17:38

'da şok gelişme! Konya'da öldürülen çiftin kızı Büşra Büyükşen neler anlattı? 19 Nisan Müge Anlı son bölüm izle!

canlı yayınında bugün, Konya'daki cinayet ile ilgili neler yaşandı? Konya'daki evlerinde kızlarının gözü önünde öldürülen Necla ve Metin Büyükşen'i pompalı tüfekle öldüren kim? Çiftin kızları Büşra, 19 Nisan Müge Anlı canlı yayınında neler anlattı? Hepsi ve daha fazlası için 19 Nisan Müge Anlı son bölümü izleyebilirsiniz!

son bölümde, annesi Necla ve babası Metin Büyükşen gözleri önünde öldürülen Büşra neler anlattı? Öldürülen çiftin akrabası Mehmet Ali cinayet günü neden farklı bir yoldan sanayiye gitmeyi tercih etti? Müge Anlı'da bugün neler yaşandı merak ediyorsanız, 19 Nisan Müge Anlı son bölümü izleyebilirsiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.