Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 03.03.2019 21:19
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.04.2019 21:15
ABONE OL

dizisi nerede çekiliyor? nerede?

Show TV'nin yeni dizisi ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İzleyiciler şimdi merakla sorusuna yanıt arıyor. Peki, nerede? İşte Nöbet dizisine dair merak edilen detaylar...

Nöbet dizisi nerede çekiliyor?

Ekranların yeni dizisi ilk bölümüyle bugün izleyicilerin karşısına çıktı. Dikkat çeken dizinin ilk bölümünde izleyiciler sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Nöbet dizisiyle ilgili merak edilen tüm detayları sizin için derledik.

NÖBET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Nöbet dizisi Antalya'da kurulan platoda çekiliyor. Pana Film imzalı 'Nöbet'in çekimleri için tüm oyuncular Antalya'ya yerleşti. Dizinin yapımcısı Necati Şaşmaz da Antalya'da ekibini yalnız bırakmıyor. Dizinin çekimlerinde karakol olarak kullanılan eski binaya 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapıldı. Çekimlerde kullanılması için askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar temin edildi. Sadece kamera arkasında 200 kişinin çalıştığı dizi Antalya Elmalı'da çekiliyor.

NÖBET OYUNCULARI

Merakla beklenen Nöbet dizisinin oyuncu kadrosunda Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci ,Kürşat Alnıaçık , Murat Kılıç, Tuncay Beyazıt, Nevzat Yılmaz, Yılmaz Meydaneri, Burak Sarımola, Sultan Elif Taş, Kaan Sevi, Salih Bayraktar, Bahadır Buyruk, Ziya Çiçek ve Orkun Ok yer alıyor.

NÖBET KONUSU

Jandarma Binbaşı Barış Kalender (Yurdaer Okur) görev için Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Yiğit Alkan (Saygın Soysal)'ın da bulunduğu Hatay'ın Elmalı bölgesine gelirken, Ziya Cevran (Kürşat Alnıaçık) ve Barış Kalender'in birbirlerine meydan okuduğu anlar gerilimi yükseltiyor. Heyecan dolu çatışma sahnelerinin ekrana geldiği tanıtımda aksiyon hız kesmezken, eşi Yiğit Alkan için endişelenen Zeynep Alkan'ın (İpek Karapınar) korku dolu halleri dikkat çekiyor. Barış Kalender'in "Başınız öne eğilmesin evlatlarım, onurlu, inançlı, kararlı, dimdik durun. Hepimiz vatan için gerekirse can vermeye hazırız, nöbete devam edeceğiz!" sözleri ise izleyenleri duygulandırıyor.