Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 01.02.2019 10:06
  • Son Güncelleme: 01.02.2019 10:15

'den 'e saygı duruşu!

38. son bölümde, iki yıl önce PKK'nın hunharca katlettiği Trabzonlu hüzünlü bir şekilde anıldı. izide Asiye ve Mustafa Kaleli'nin dünyaya gelen bebeklerine Eren'in adının verilmesi, izleyicinin takdirini topladı. Sen Anlat Karadeniz'eki o anlar Twitter'da TT oldu. Dizinin bilgesi 'nin, "Bizim burada yatan kahraman bir çocuğumuz var. Bebeğin adı olsun." demesi üzerine tüm aile bireylerinin büyük bir mutlulukla bu öneriyi kabul edip, erkeklerinin bebeği kucaklarına alıp "İyi ki varsın Eren" demesi izleyiciyi hüzne boğdu. Atv ekranlarında yayınlanan son bölümden sonra izleyici heyecanla Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm fragmanını bekledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.