Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 10.11.2018 00:00
  • Son Güncelleme: 10.11.2018 14:26

495. yeni bölüm fragmanı: Engin tuzağın ortasında! özeti...

494. bölüm yayınlandı. Son bölümün ardından gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. Arka Sokaklar'ın yeni bölüm tanıtımında ekip, uyuşturucu operasyonu için çalışmalarına devam ederken, Engin'e tuzak kuruluyor. İşte Arka Sokaklar 495. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

Fragman yayınlandı! Engin Müdür tuzağın ortasında!

494. son bölüm Kanal D'de ekranlara geldi. Rıza Baba'nın hapisde olduğu, ekibin başına Engin Müdür'ün geldiği Arka Sokaklar'ın son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında, ekip, uyuşturucu şebekesinin peşinde amansız takibini sürdürüyor. Öte yandan Engin Müdür tuzağın ortasında kalıyor. İşte Arka Sokaklar 495. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti..

Arka Sokaklar 495. yeni bölüm fragmanı;

Arka Sokaklar 495. yeni bölümüyle 16 Kasım Cuma günü ekranlara gelecek.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rıza Baba hapishanededir. Engin ziyaret sırasına Rıza'yı atılan iftiralardan kurtaracağına söz verir.

Tarık zehirli bir maddeyle ağzından köpükler çıkarak ölmüştür. Aylin, görüntüleri izlemiştir ve Nimet'in hemşire kılığında Adli Tıp'a geldiğini tespit etmiştir. Nimet'in kim olduğunu, bir an önce bulmaları gerekmektedir. Aylin aldığı adresleri tek tek kontrol edip Nimet'e ulaşmaya çalışır. Depoya gelmiştir; ancak ayağı kayar ve Aylin takılıp düşer. Telefonunu da düşürmüştür. Hakan durumu öğrendiğinde deliye döner. Karısını kurtarmak için, panik halde harekete geçer.

Kazım isimli adam kızını kaybetmiştir ve polislerden yardım ister. Sözü dinlenmeyince bir kişiyi rehin alır. Kızın kredi kartıyla yapılan alışveriş üzerinden adres bulunur. Kızlar, Tarkan isimli biri tarafından fuhuş batağına düşürülmüştür. Ekip rehineyi kurtarmak için fuhuş çetesinin peşine düşer.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.