Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 18.09.2019 09:17
  • Son Güncelleme: 26.09.2019 12:29

'ta milyonları etkileyen açık! Eğer sesli arama yapılırsa..

'ın gizli tehlikesinin İsrailli NSO Grubu tarafından keşfedildiği belirlendiği tespit edildi. WhatsApp üzerinden yapılan saldırı hedeflenen telefon numaralarına yönelik olarak, WhatsApp sesli arama kullanılarak, telefona yüklenmesine neden olan ciddi bir güvenlik açığı olduğunu ortaya çıkardı.

Whatsapp'ta milyonları etkileyen açık! Eğer sesli arama yapılırsa..

Whatsapp cep telefonlarımızın vazgeçilmez uygulaması oldu. Whatsapp cep telefonu kullananların adeta olmazsa olması durumunda. Fakat bazen Whatsapp'ın olumsuz özellikleri de ortaya çıkıyor ve milyonları zor durumda bırakıyor. Bu bağlamda Whatsapp'ta sesli arama yaparken çok dikkat edin. Çünkü sesli arama yaparsınız kişisel bilgileriniz çalınabilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.