Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 08.06.2019 09:16
  • Son Güncelleme: 14.06.2019 12:31

İşte , ,

Yeni düzenlemeye göre 640 TL'den daha fazla olmayan akıllı telefonlardan yüzde 25 oranında vergi alınacak. 1500TL altındaki etiketlere satılan modellerde ise yüzde 25'ten yüzde 40'a yükselmişti. 2019 yılında alınan kararla özel tüketim vergisi yüzde 25 artış gösterdi.

Vatandaşlar ÖTV zamları sonrasında Haziran ayı içerisinde en ucuz cep telefonlarını piyasada takip ediyor. Haziran ayı itibari ile 1500 TL altı akıllı telefonları haberimizde sizler için hazırladık. Vatandaşların ceplerini yakmayacak olan bu telefonların pahalı telefonlardan da pek bir farkı yok. Tabii herkesin ihtiyaçları ve bu doğrultuda bütçeleri de farklı. Bu nedenle sizler için derlediğimiz 1500 TL altı en iyi telefonlar size fikir sahibi olmanız için yardımcı olacaktır. Listeyi hazırlarken telefonların modern bir tasarım çizgisine sahip olmasına öncelikli olarak dikkat ettik.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.