Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.02.2020 18:40
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.02.2020 18:58
ABONE OL

Son dakika: 'dan flaş sakatlık açıklaması! İşte Nwakaeme, Sturridge ve Hossein'in son durumu

Son dakika haberine göre Kulübü, sakatlıkları bulunan , ve 'nin sağlık durumlarıyla alakalı resmi açıklamada bulundu.

Trabzonspor'dan flaş sakatlık açıklaması!

Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, sakatlıkları nedeniyle tedavileri devam eden , ve 'nin sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

ANTHONY NWAKAEME'NİN SON DURUMU
Kulübün internet sitesinde açıklaması yer alan Güven, Nwaekeme'nin durumuna ilişkin "Oyuncumuz Anthony Nwakaeme'de yapılan MR tetkikleri sonucunda ciddi bir sakatlık görülmemiş olup sağ arka adale grubunda sertlik ve spazm tespit edilmiştir. Bu teşhis neticesinde kısmi ve limitli antrenman yapabilen oyuncumuz günlük olarak takip edilerek hafta sonu oynayacağımız karşılaşmaya yetiştirilmeye çalışılmaktadır." ifadelerini kullandı.DANİEL
STURRİDGE BEŞİKTAŞ MAÇINDA OYNAYACAK MI?

Güven, pazartesi antrenmanda aldığı darbe sonucu sakatlanan Daniel Sturridge'nin MR tetkiklerinin yapıldığını belirterek "Ayak başparmak ekleminde ödem tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisi devam etmekte ve durumu maç saatinde netlik kazanacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

spor müsabakası öncesi ısınma esnasında sakatlanan Majid Hosseini'ye ilişkin de Yaşar Kibar Güven, "Kasık adductor longus adalesinde grade 1 gerginlik tespit edilmiştir. Tedavisi devam etmekte olan oyuncumuzun 1-3 hafta içerisinde sahalara dönmesi öngörülmektedir." şeklinde görüş belirtti.