Bugünkü
Takvim

Metres kavgası 'yi karıştırdı

'nin başörtülü il yöneticisi, kendisine 'Sıkmabaş metres' diye hakaret eden partiliyi Merkez'e şikayet etti. Uyarı yerine 'terfi' gelince, kadın çareyi yargıya gitmekte buldu

ABONE OL
Metres kavgası
, bu kez de ilginç bir "başörtüsü" olayıyla sarsıldı. Olaylar, CHP'nin başı örtülü üyesi 'in, Konya'da İl Saymanı olmasıyla başladı. Demir'in ifadesine göre, birlikte il yönetiminde görev yaptıkları Cumhur Koyuncu, "sıkmabaş" ifadesini kullanarak kendisini aşağılamaya başladı.

'ÖDÜLLENDİRDİLER'
Demir, 1 yıl süren bu tacizden parti yönetimini haberdar etmedi. Ancak, Koyuncu'nun ihtamlarını "özel hayata" taşıması, bardağı taşıran son damla oldu. Bu arada Saymanlık görevinden ayrılan Demir, yaşadıklarını şöyle anlattı: "Artık sıkmabaş lakabına alışmıştım. Ancak, daha sonra bazı arkadaşlarımızı arayıp, 'O metres parçasının peşinden nasıl gidersiniz' demeye başladı. Bu çok ağır ve hazmedilemeyecek bir ifadeydi. Ben de Genel Merkez'e bildirdim." Yaşadıklarını Genel Başkan , Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil'e ilettiğini anlatan Demir, uyarı beklerken çok farklı bir uygulamayla şaşkına döndüğünü şöyle anlattı: "Cumhur Bey adeta mükafatlandırılarak, CHP Konya İl Başkanlığı'na atandı. Partim zarar görmesin diye sineye çekiyordum, ama artık benim de yargıya gitmekten başka çarem kalmadı." Alacağı tazminatı Gençlik Kolları'na bağışlayacağını söyleyen Demir, üzüntüsünü, "Ben metres parçası değilim. Sadece resmi nikah yapmadım. O da benim özel hayatım" sözleriyle dile getirdi.

kalan karakter 1000

hayalet hayalet

chp zihniyetini anlamak hiç de zor değil.insanların dış görünüşlerine ayırdıkları zamanı ülkenin sorunlarına ayırsalardı durumları daimi muhalefet olarak kalmazdı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.01.2011 22:17
manidar manidar

Yazıklar olsun ki bu ülkede hala bu sorunlar var millet aya gidiyor biz bir başörtüsü diye yol almış gidiyoruz.Chp zihniyetini anlamak mümkün değil ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 27.01.2011 11:22
sukruercan sukruercan // ANTALYA

efendim hanımefendi birçok konuda yanılmış ve yanılgısının karşılığını almış.
1-o kıyafetle o partide hazmedilmeyeceğini bilmeliydi.
2-toplumu yönetme iddiasıdaki insanlar bu benim özel hatımdır deyip toplum kurallarına aykırı davranırsa uygar geçinenler bile aynı tepkiyi verir.
gerisini de kendisine ve okuculara bırakıyorum saygılarla

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır4
cevapla 27.01.2011 07:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.