Bugünkü
Takvim

3600 ve 5000 günden emekli olma şansınız var mı?

yasası ve TC kimlik no ile emeklilik sorgulama işlemleri oldukça merak ediliyor. Bu bağlamda EYT yasası ile birlikte erken emeklilikte gündemdeki yerini koruyor. Bu bağlamda emeklilikte yaşa takılanlar için gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Özellikle Başkan Erdoğan'ın verdiği talimat sonrası siyasi partilerin ve meclis kulislerinde ana gündem konularından birisi EYT yasası olmuştu.

  • SGK
  • 05.03.2020 11:22
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.03.2020 15:24
ABONE OL
EYT, 3600 ve 5000 günden emekli olabilirsiniz

Emeklilikte Yaşa Takılanlar 20 yıl sonra ilk kez sorunun çözülmesi için somut adımlar görmeye başladı. Özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği talimat sonrası siyasi partilerin ve meclis kulislerinde ana gündem konularından birisi EYT yasası olmuştu. Bu bağlamda EYT gelişmeleri Google'da çok sık araştırılan bir konu.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.