Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.06.2019

Başkanı ’la Tuğba Coşkun, kaçışı bıraktı! Böyle poz verdiler

Aşklarını gözlerden uzak yaşayan Başkanı ’la Tuğba Coşkun, kaçışı bıraktı. İkili, önceki akşam ’daki bir partiye birlikte katıldı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'la Nisan'dan bu yana aşk yaşadığı Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'un kaçışı sonunda bitti. Aşkları 8 Nisan'da TAKVİM tarafından ortaya çıkarılan ikili, önceki akşam da 'daki Buddha-Bar Beach davetindeydi.İlk kez birlikte objektiflerin karşısına çıkan ikili, mutluluk pozları verdi. Çift, sabahın ilk ışıklarına dek doyasıya eğlendi. Bu arada ünlü çift, geçen hafta da Orman'ın Bodrum'da sahibi olduğu otelde sabah yürüyüşü yaparken objektiflere yansımıştı.51 yaşındaki Orman, kendinden 11 yaş küçük Coşkun'la Bodrum'da basının karşısındaydı…

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.