Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.06.2019

Başkanı , ’daki otelinde Tuğba Coşkun’la görüntülendi

’ın her yaz adresi aynı; ama misafiri farklı! Daha önce ve ’ı ’daki otelinde ağırlayan Orman, önceki gün de aynı yerde Tuğba Coşkun’laydı.

Bodrum çapkını
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Aşk Bodrum'da yaşanıyor" diyenlerden… 2012'de Bodrum'da çapkınlık yaparken yakalanınca Sedef Orman'la evliliği biten başkan, boşanma sonrası özel hayatında gaza bastı., 2017'de aşk yaşadığı Azeri asıllı model Ulviyya Alex'i de Gündoğan'da sahibi olduğu Cape Beach Resort'ta ağırlamıştı.Orman, geçen yıl da kısa süreli aşk yaşadığı Türkiye eski Güzeli Özlem Kaymaz'ı yine aynı otelde misafir etmişti. Ünlü başkan, Nisan'dan bu yana birlikte olduğu şovmen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'la da 'da ilk kez objektiflere yakalandı.GÜZELLER GEÇİDİ
Aşkları ilk kez TAKVİM tarafından duyurulan ikili, önceki sabah spor yaparken görüntülendi. Keyifli olan çift, görüntülendiklerini fark edince şaşırdı. Kendisinden 11 yaş küçük Coşkun'la ikinci baharını yaşayan 51 yaşındaki Orman, gazetecilere "Hayırdır sabah sabah" diye takıldı.


NE DİYORSAK O
İlk kez 'in 8 Nisan'da duyurduğu ikilinin aşkı, magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.