Bugünkü
Takvim
  • Sağlık
  • 23.09.2019 13:14
  • Son Güncelleme: 23.09.2019 13:14

e ne iyi gelir? ?

'ın yüzünden genç yaşta hayatını kaybetmesi Türkiye'yi derinden üzdü. Bu durum insanların kanser hastalığına dikkatleri çekmesine neden oldu. Kelime anlamı olarak kanser, bir organ veya dokudaki hücrelerin düzensiz olarak bölünüp çoğalmasıyla beliren kötü urlara denir. Genel anlamda ise kanser vücudumuzun çeşitli bölgelerindeki hücrelerin kontrolsüz çoğalması ile oluşan 100'den fazla hastalık grubudur. Çok çeşitli kanser tipleri olmasına rağmen, hepsi anormal hücrelerin kontrol dışı çoğalması ile başlar. Tedavi edilmez ise ciddi rahatsızlıklara, hatta ölüme dahi neden olabilir. Peki ? ? Merak edilen detaylar haberimizde...

Kansere ne iyi gelir? Kanser nasıl anlaşılır?

Kanser nasıl anlaşılır? En korkulan ve sonuçları en ağır olan hastalıklar arasında yer alan kanserin tedavisi merak ediliyor. Yakın tarihte Neslican Tay gibi genç bir insanın aramızdan ayrılması sonrasında dikkatleri üzerine çekiyor. Uzmanlar kanser hakkında bilgi vermeyi sürdürüyor. Vatandaşlar hastalık hakkında araştırma yapmaya başladı. İşte Kanser nasıl anlaşılır? Kansere ne iyi gelir? Merak edilen detaylar haberimizde...
Uzmanlar oldukça sık görülen akciğer, meme ve kalınbağırsak gibi kanser türlerinden korunmak için genetik hasara yol açabilecek etkenlerden korunmanın ve vücuttaki değişiklikleri gözlemlemenin önemine dikkat.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.