Bugünkü
Takvim
  • Otomobil
  • 31.07.2019 08:57
  • Son Güncelleme: 31.07.2019 08:57

girişi: Temmuz ödemesi nereden ve nasıl yapılır? 2019 MTV taksit ödeme ekranı!

girişi: si yani 2. taksit 2019 ödemeleri için son gün yaklaşıyor. MTV taksit ödeme ekranı 'da kapanıyor. Peki vatandaşlar motor hacmi, araç yaşı ve değerine göre değişen leri nasıl yapacak? Banka ve PTT dışında MTV ödemesi kredi kartıyla nasıl yapılacak? Peki, MTV ödeme nasıl yapılır? İşte, 2019 MTV ödeme işlemi! Ocak ve temmuz olmak üzere iki eşit taksit şeklinde ödenen MTV'nin ikinci taksidi için son gün 31 Temmuz. gib.gov.tr'de yer alan " Sorgulama ve Ödeme" bölümüne 02:00 – 22:00 saatleri arasında giriş yaparak kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabiliyor. MTV, her yıl ocak ve temmuz aylarında iki taksit halinde ödeniyor. Ödemenizi zamanında yapmamanız halinde, günlük olarak gecikme faizi uygulanıyor.

31 Temmuz son gün! Hala ödeme yapmadıysanız

gib.gov.tr girişi: Araç sahibi olan vatandaşların ödemesi gereken MTV yani Motorlu Taşıt vergisi ödemeleri için artık son saatleri.. MTV 2. taksit ödemesi 31 Temmuz Çarşamba gününe kadar yapılacak. MTV 2. taksiti zamanında ödemeyen vatandaşlar için gecikme faizi ödenecek. Tüm araç sahiplerinin ödemekle yükümlü olduğu MTV her yıl Ocak (1 Ocak – 31 Ocak) ve Temmuz (1 Temmuz – 31 Temmuz) aylarında iki eşit taksit halinde ödeniyor. Peki MTV borç sorgulama, MTV borç ödeme, MTV 2. taksit ödeme nasıl olacak? İşte merak edilenler.. Bankalar düzenledikleri kampanyalarla MTV ödemek zorunda olan kullanıcılarına destek oluyor. Örneğin, DenizBank ve İş Bankası'nda MTV'yi banka aracılığıyla ödeyenlere ücretsiz, faizsiz 3, TEB ve Yapı Kredi'de ise 2 taksit imkanı veriliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.