Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Memurlar
 • 21.01.2020 10:53
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 22.01.2020 09:08
ABONE OL

güncel memur ve personel ilanları - 20- 2020 İŞKUR kamu memur personel alımı başvuru şartları nedir?

aracılığı ile kamuya yayımlanan ilanlara göre yüzlerce memur personel alımı yapılacağı belirtildi. üzerinden 2020 tarihi ile gelmiş olan ve başvuruların 2020 tarihine kadar devam edecek olması durumunda kamuya yüzlerce alım yapılacak. Haftanın ilk ilanlarına göre 30 faklı kadro ile alım yapılacak. İşte o kamu kurumları ve alım yapılacak kadrolar. İş arıyorsanız, güncel İŞKUR ilanları için öncelikle İŞKUR kayıt işlemlerini tamamlamalı ve İŞKUR'a giriş yapmalısınız.

20-24 Ocak 2020 İŞKUR kamu memur personel alımı ilanları

İŞKUR haftanın memur personel alımı ilanlarını yayımladı. Farklı kamu kurumları tarafından yapılan duyurulara göre en az ilköğretim mezunu alım yapılacak. Ayrıca ilanlara bakıldığında ise KPSS puanı ile veya KPSS puanı olmadan alım yapılacak. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapılacak olup, adaylar ilk öncelikle iş arayan profillerine giriş yapmaları gerekmektedir. İş bulmakta zorlananların, kolayca iş bulabilmelerine yardımcı olan İŞKUR, aynı zamanda da kişinin mesleğine veya eğitim aldığı niteliğe göre iş bulabilmesine de olanak veriyor.

TÜM İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

İLANLARIN DETAYLARI:

İŞKUR üzerinden 20 Ocak 2020 tarihi ile gelmiş olan ve başvuruların 24 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek olması durumunda kamuya yüzlerce alım yapılacak. Haftanın ilk ilanlarına göre 30 fakrlı kadro ile alım yapılacak. İşte o kamu kurumları ve alım yapılacak kadrolar.

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KURUMLAR VE KADROLAR:

TÜBİTAK: 9 Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, 2 Şoför (Yolcu Taşıma), 4 Büro Memuru (Genel), 2Güvenlik Görevlisi (Silahlı)

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ: 2 Bulaşıkçı (Stevard), 2 Temizlik Görevlisi, 5 Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler),

BAHŞILI BELEDİYE BAŞKANLIĞI: 1 Muhasebeci, 4 Beden İşçisi (Temizlik), 1 Bilgisayar İşletmeni (Operatörü), 2 Kepçe Operatörü, 1 Kara Tankeri Operatörü (Tehlikeli Madde Taşımacılığı), 1 Greyder Operatörü, 3 Elektrikçi (Genel)(Elektrik Tesisatçısı (Bina)), 1 Bilgisayar Programcısı, 1 Bilgisayar Teknisyeni, 2 Elektrik Teknisyeni, 1 Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik),

MELEKLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI: 1 Büro İşçisi

TÜRKİYE TAŞ KÖMÜRÜ KURUMU: 5 Aşçı, 14 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), 26 Şoför-Yük Taşıma , 12 Yıkama Makinesi Operatörü (Maden), 7 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ: 9 Temizlik Görevlisi

   BAŞVURU ŞARTLARI:

   Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre adaylardan genel olarak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 18 yaşını tamamlamış olmak, Engelli, Eski Hükümlü, TMY kapsamında olan adaylar için durumu gösterir rapora sahip olmak, Alım yapılacak pozisyon için gerekli belge ve niteliklere sahip olmak gibi nitelikler aranacaktır.

   BAŞVURULAR:

   20 Ocak 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında adaylar başvurularını en geç 24 Ocak 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.

   Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapılacak olup, adaylar ilk öncelikle iş arayan profillerine giriş yapmaları gerekmektedir. Sonrasında ilgili ekranda karşınıza çıkacak olan formda İŞYERİ TÜRÜ kısmında İLGİLİ KURUM adını yazarak ARA butonuna tıkladıktan sonra kurumun ilanlarına ulaşabilecek ve eğer başvuru şartlarını taşıyorsanız başvurularınızı online veya ilgili İŞKUR il Müdürlüklerinbden gerçekleştirebilirsiniz.

   İŞKUR Kayıt Nasıl Yapılır?

   İş bulmakta zorlananların, kolayca iş bulabilmelerine yardımcı olan İŞKUR, aynı zamanda da kişinin mesleğine veya eğitim aldığı niteliğe göre iş bulabilmesine de olanak veriyor. Türkiye genelinde istihdamın yaygınlaştırılması amacı ile 4 Ekim 2000' de kapatılan İş ve İşçi Bulma Kurumu yerine açılan İŞKUR, bu tarihten itibaren ülke genelinde istihdamda çok önemli bir rol üstlenmiştir. İŞKUR kayıt işlemleri 2 farklı şekilde yapılmaktadır. Çünkü İŞKUR tarafından iş arayanlara iş olanakları sunulurken, bu sunulan iş olanaklarının da işçi arayan işverenler tarafından girilmesi için her iki tarafa da ayrı bir sistem oluşturulmuştur.

   Güncel İŞKUR İlanları Sorgulama

   İş arıyorsanız, güncel İŞKUR ilanları için öncelikle İŞKUR kayıt işlemlerini tamamlamalı ve İŞKUR'a giriş yapmalısınız. Daha sonra İŞKUR güncel iş ilanları kısmından veya daha spesifik bir sorgulama için "İstihdam" ekranında açık iş ilanı aramak için;

   • Aradığınız pozisyon, meslek, nitelik, beceri ve firma bilgisini girin.

   • Çalışma yeri bilginizi girin.

   • Meslek, öğrenim durumu bilgilerinizi girin.

   • İşyeri türünü seçin.

   • Engelli veya vardiya gibi özel durum seçimlerinizi yapın (varsa).

   • İşyeri unvanını girin.

   • Son olarak en altta sağda bulunan "Ara" seçeneğine tıklayın.

   Bu seçimlerle tam olarak size uygun güncel İŞKUR ilanlarını görüntüleyebilir ve tercih ettiklerinize başvurularınızı hemen yapabilirsiniz.