Bugünkü
Takvim

aracılığı ile kamuya ve özele 37 bin personel alınacak

aracılığı ile farklı kurum ve kuruluşlar tarafından 37 bin memur ı yapılıyor. Başvuru süreci başladı ve Şubat ayına kadar devam edecek. da yayımlanan personel alımı ilanları için başvurular başladı. İlanlar İŞKUR üzerinde yayımlandığı tarihten itibaren başvurular başlamış olup son başvuru tarihine kadar yapılıyor olması gerekmektedir.

  • Memurlar
  • 22.01.2020 09:24
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.01.2020 15:51
ABONE OL
İŞKUR aracılığı ile kamuya ve özele 37 bin personel alınacak

İŞKUR aracılığı ile kamuya ve özele 2020 yılı personel alımları hızla devam ediyor. Bu bağlamda 37 bin personel alımı yapılacak. İŞKUR kadrolar ve bölümler takvim.com.tr'de sizlerle. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında en çok alım yapılacak meslek dalları arasında aşağıdakiler yer almaktadır.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.