Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 20.01.2020 09:12
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.01.2020 18:17
ABONE OL

Dolgun maaşla şartsız belediye işçisi alınacak! İşte şartlar

3000 lira maaşla üzerinden belediye işçisi alımları yapılıyor. Bu bağlamda yeni ilanlar haber detayımızda yer almaktadır. Ayrıca ilgili ilanlara https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresinden ulaşmak mümkündür. Belediyelerin personel alımı ilanlarına başvurular İlgili belediyelere şahsen yapılacaktır

3000 TL maaşla KPSS şartsız belediye işçisi alınacak!

3000 TL maaşla KPSS şartsız belediye işçisi alım ilanları yoğun ilgi görüyor. İŞKUR üzerinden açıklanan ilanlar eş zamanlı olarak takvim.com.tr'den de açıklanıyor. Alım gerçekleştirecek olan belediyeler ve alımın yapılacağı kadrolar şu şekilde açıklanmıştır. Çanakkale Çan Belediyesi toplamda 35 işçi alımı yapacak olup adaylar beden işçisi olarak görev alacaktır.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

İŞKUR ÜZERİNDEN YENİ BELEDİYE PERSONEL ALIM İLANLARI

Bursa Osmangazi Belediyesi Personel A.Ş. 20.01.2020

Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Ltd Şti. 21.01.2020

Yalova Çınarcık Belediyeleri Su Birliği Per. Ltd. Şti. 22.01.2020

Balıkesir Edremit Belediyesi Per. A.Ş. 20.01.2020

MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kadrolar ve Alım Yapan Belediyeler

Alım gerçekleştirecek olan belediyeler ve alımın yapılacağı kadrolar şu şekilde açıklanmıştır. Çanakkale Çan Belediyesi toplamda 35 işçi alımı yapacak olup adaylar beden işçisi olarak görev alacaktır. Muğla Köyceğiz Belediyesi 21 işçi alımı yapacak olup hemşire ve genel işçi pozisyonlarında alım, İstanbul Üsküdar Kent Hizmetleri 30 vasıfsız işçi, 10 10 toplum sağlığı yardımcı elemanı ve 10 güvenlik görevlisi alımı, Antalya İnsan Kaynakları 90 işçi alacak olup bunların 1'i elektrik teknisyeni, 1'i sıhhi tesisatçı, 34'ü kadın güvenlik görevlisi, 56'sı erkek güvenlik görevlisi olarak yer aldı.

BAŞVURULAR:

Belediyelerin personel alımı ilanlarına başvurular İlgili belediyelere şahsen yapılacaktır. Yukarıdaki 15 farklı belediyenin sonlarında belirtilen tarihler son başvuru tarihleri olarak belirtilmiştir. Adaylar başvuru şartlarını taşıyor olmaları durumunda ve ilgili belgelere sahip olmaları durumunda başvuru yapabilecekler.

İŞKUR BELEDİYE İŞÇİSİ ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ!

BELEDİYE NE İŞ YAPAR?

Belediye verimli bir şekilde çalıştığı zaman bulunduğu bölgenin hızlı bir şekilde kültürlü hale gelmesine ve gelişmesine yardımcı olabilecek niteliklere sahiptir.

Belediyenin işleri;

Kent planlaması yapmak ve çarpık kentleşmeyi önlemek,

Alt yapı sistemlerinin döşemesini gerçekleştirmek,

Çöp toplama işlemi yapmak,

Toplu taşıma işlemlerini geliştirmek ve çözmek,

Kadın sığınma evi açmak,

Öğrenci yurdu açmak,

Sebze ve meyve hali kurarak denetlemek,

Halk için seminer ve konferans düzenlemek,

Dere ıslahı yapmak olarak sıralanabilir.