Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 23.09.2019 11:18
  • Son Güncelleme: 02.10.2019 11:48

tarihi açıklandı mı? Polis Akademisi 2019 1. dönem ?

için geri sayım başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarında sona gelindi. 2019 yılı 1. dönem bekçi alımına başvuru yapan adaylar sözlü mülakat tarihini bekliyor. Peki, açıklandı mı? 2019 1. dönem ?

Bekçilik sözlü mülakat tarihi açıklandı mı?

Bekçilik sözlü mülakat tarihi, günün en çok aranılanları arasında yer alıyor. Son zamanların en çok ilgi gören meslekleri arasında yer alan bekçilik alımında vatandaşların heyecanlı bekleyişi sürüyor. Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımında son aşamaya girildi. Şimdi sıra sözlü mülakatlarda. Peki, bekçilik sözlü mülakat tarihi açıklandı mı? 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat ne zaman? İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT NE ZAMAN?

Bekçilik sözlü mülakat için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 1. dönem yazılı sınavın ardından ikinci aşama olan spor mülakatları tamamlandı ve son aşama olan sözlü mülakatların tarihi beklenmeye başlandı. Ancak sözlü mülakatların hangi tarihte yapılacağı bildirilmedi.

Sözlü mülakatların 2019 Ekim ayı içerisinde gerçekleştirileceği konuşuluyor. Resmi tarih açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

POLİS AKADEMİSİ DUYURULAR SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.