Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 27.06.2019 09:10
  • Son Güncelleme: 27.06.2019 09:10

güncel iş ilanları başvuru ekranı! 27 Haziran şartsız İŞKUR alım başvuru şartları!

'da 27 Haziran 2019 tarih olarak personel, işçi ve memur alımı ile ilgili toplamda 55.177 açık iş ilanları bulunmakta olup bu açık bulunan iş ilanları kapsamında toplamda 120 binden fazla kişiye iş istihdam hedeflenmektedir. de faaliyet gösteren firmalar tarafından İŞKUR üzerinden ilan yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Türkiye genelinde 663 adet , Büro Memur ve İdari İşler Personeli kadrolarına alım yapılacak. ( İŞKUR ) üzerinden verilen ilanlar neticesinde özel sektör için büro memuru ve danışma memuru alımı yapılacağını açıklandı. İlanlar hakkında detaylı bilgi haberimizde

İŞKUR işe alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. KPSS şartsız ve sınavsız iş ilanları açıklanmaya başlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile özel sektör için ofis memuru ve istihbarat görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Çok sayıda yazıhane memuru ve danışma görevlisi ekibi için personel alımı yapılacağı açıklanmış olup, alım yapacak şirketler, müracaat detayları ve öteki detaylar haberimizde yer almıştır. İŞKUR'dan meydana getirilen duyurularda 491 büro işyar alımı (genel), 24 büro memur alımı (idari işler) ve 78 ofis Yönetimi Ve Sekreterlik/büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı, 76 yazıhane işçisi, 2 büro Makineleri Teknik Servis Teknisyeni, 1 büro Memuru (Dış tecim) alımı, toplamda ise 675 büro işyar personel alımı için yeni iş ilanları olduğu bildirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.