Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 08.03.2021 08:24
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 08.03.2021 08:24
ABONE OL

Kurşunu yedi özgüvenini kaybetti! EDHO'da heyecan arşa çıktı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184.son bölümde; Silahlı saldırı operasyonundan sağ salim kurtulan Alpaslan, yarı felçli olarak yaşantısını sürdürmek mecburiyetinde kalmıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, Evden tedavi sürecine devam eden Alpaslan'a kurulan komplonun faturasını ağır biçimde kesilmek üzere aman vermeden savaşın fitili ateşlenmiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185.bölüm fragmanı çıktı mı? Senaristliğini , ve 'un kaleme aldığı, yapımcılığını ise , ve 'ın üstlendiği toplamda altı sezondur ATV ekranlarında reyting fırtınası estirmeye devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185.bölümüyle 9 Mart Salı tarihinde saat 20:00'da izleyici kitlesini ağırlayacak.

EDHO'da heyecan arşa çıktı! Kurşunu yedi özgüvenini kaybetti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son kısımda; İshak'ın çevirdiği dümen sonucunda arabasına hasarlı madde vazgeçilerek kabahatli pozisyonuna düşürülen Hızır, Doğan ile birlikte hakkında cezalandırılma kararı alınıp şipşak cezaevine sevk edilmiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184.son bölümde, Yerleştirildiği koğuşta da çilesi bir türlü bitmeyen Hızır umulmadık vakitte tehlikeli saldırı girişimine uğrarken, kurşun yedikten sonra sağlığını kaybeden Alparslan'ın ise eskisi gibi olabileceği hususunda kendisine olan inancı iyiden iyiye zayıflamaya başlamıştır. Öte yandan kimsesiz Yaşar karakteriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 3. sezonunda çok konuşulan Olgun Şimşek'in Ramo'dan ayrılmasıyla sosyal medyada izleyiciler Kimsesiz Doğan geldi Yaşar da gelsin diye ısrar ediyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 185.BÖLÜM FRAGMANI EKRANA GELDİ Mİ?

Başrollerini Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan Çakırbeyli), Yunus Emre Yıldırımer (Alparslan Çakırbeyli), Yalçın Hafızoğlu (Hızır Ali Çakırbeyli), Ali Sürmeli (Kimsesiz Doğan), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli) gibi televizyon ekranlarının aranan yüzlerinin paylaştığı ve Salı akşamı aksiyonun ardı arkasının kesilmediği çarpıcı sahneleriyle dizi severlerinin karşısına geçen reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185.bölüm fragmanı şu an için henüz yayına girmedi...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 185.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Senaristliğini Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz'un kaleme aldığı, yapımcılığını ise Onur Tan, Baran Özçaylan ve Zübeyr Şaşmaz'ın üstlendiği toplamda altı sezondur ATV ekranlarında reyting fırtınası estirmeye devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185.bölümüyle 9 Mart Salı tarihinde saat 20:00'da izleyici kitlesini ağırlayacak.

   OLGUN ŞİMŞEK EDHO'YA GERİ Mİ DÖNÜYOR?

   Kimsesiz Yaşar karakteriyle izleyicilerin gönlüne taht kuran Olgun Şimşek'in diziye geri dönmesi isteniyor. Ancak konu hakkında henüz ünlü oyuncudan da, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayıncı kuruluşundan da bir açıklama gelmedi.

   OLGUN ŞİMŞEK'TEN KİMSESİZ YAŞAR AÇIKLAMASI

   Geçen yıl İbrahim Tatlıses'in İbo Show'a konuk olan Olgun Şimşek'e "Kimsesiz Yaşar, ben hala öyle olarak biliyorum seni. Daha Cihangir beyefendiye geçmedim" dedi.

   Bunun üzerine 49 yaşındaki ünlü oyuncu "Kimsesiz Yaşar artık öldü gitti. Gerçi ölmedi. Güzel çalışma oldu. Ama bitti artık o. Şimdi Cihangir Bey artık." şeklinde cevap verdi.