Bugünkü
Takvim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Emine'si Sevil Akı Saner'in eşi bakın kim çıktı! EDHO'nun Emine'si Ebru Gündeş'le...

atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan, kadrosunda Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Pelin Akil, Turgay Tanülkü gibi isimleri bulunduran ve salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın en sevilen isimlerinden biri de Emine karakterine hayat veren Sevil Akı Saner. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Emine'si Sevil Akı Saner de dizi ile ününe ün katan isimlerden. Dizide oldukça sert bir karaktere hayat veren Sevil Akı Saner özel hayatında bambaşka biri. Eşi ve oğlu ile mutlu bir aile hayatı olan Sevil Akı Saner'in Instagram halleri beğeni topluyor. Bakın Sevil Akı Saner'in eşi kimmiş. İşte başta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Emine'si Sevil Akı Saner olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Emine'si Sevil Akı Saner de dizi ile ününe ün katan isimlerden. Sevil Akı'yı sosyal medyadan takip eden hayranları oyuncunun özel hayatı ile ilgili öğrendikleriyle hayret ediyor.

Eşi ve oğlu ile mutlu bir aile hayatı olan Sevil Akı Saner'in Instagram halleri beğeni topluyor.

Geçtiğimiz günlerde gençlik hallerinin Ebru Gündeş'e olan benzerliğiyle sosyal medyayı sallayan Sevil Akı Saner'in en çok da eşinin kim olduğu merak edildi.

İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Emine'si Sevil Akı olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

HACI SABANCI VE NİŞANLISI NAZLI KAYI