Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 23.11.2020 14:34
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.11.2020 15:05
ABONE OL

'te aşk bombasını o isim açıkladı! Diskalifiye olan ile sevgili mi?

skandalların ardından bu kez de aşk iddialarıyla dikkat çekti. MasterChef aşk itirafıyla yeniden gündeme gelen , yaptığı açıklamalarla herkesi şoke etti. 'in skandallarının ardından adı, ile aşk dedikodularına karıştı. MasterChef Türkiye 2020'den elenen Berk İlter ile Youtube programında yemek yaparken,"Nişanlımdan ayrıldım, sevgilim olabilir" sözleriyle kafaları karıştıran Tanya'nın ardından bombayı Berker Başmanav patlattı.

Masterchef'te aşk itirafı!

Masterchef'te bomba aşk iddiası! MasterChef Türkiye 2020'den elenen Berk İlter, YouTube'da yayınlanan 'Kaybedilenler Kulübü' programına, yarışmadan arkadaşı Tanya Kilitkayalı'yı konuk etti. Tanya'nın özel hayatıyla ilgili açıklaması dikkat çekti. Bir başka programa katılan Berker Başmanav'ın itirafı da ortalığı karıştırdı.

Berk İlter ile birlikte yemek yapan Tanya Kilitkayalı, hakkında merak edilenleri anlatırken, "Nişanlımdan ayrıldım, sevgilim olabilir" sözleri kafaları karıştırırken, o kişinin MasterChef'ten diskalifiye olan Uğur Yılmaz Deniz olduğu iddia edildi. İddianın sahibi ise MasterChef 2020'nin elenen ismi Berker Başmanav...


MasterChef Tanya'nın açıklamalarından satır başları şöyle:
- Youtube'da program yapmaya düşünmüyorum. Şimdilik planlarım işime yoğunlaşmak. Survivor'a katılmayacağım. Çok zor bir yarışma, o psikolojiye hazır değilim.


- Yarışmada en sevdiğim arkadaşım Ebru. Favorilerim Ebru ve Uğur, ama Serhat finale kadar gider.
- Kıbrıs Kilitkayalı'yım. Köy bizim (gülüyor). En büyük hedefim Türk mutfağını daha ileri taşımak. Çalışmalara da başladım. Kitap çıkarmayı düşünüyorum.


- Evli değilim. Nişanlım vardı, anlaşamadık ayrıldık. Sevgilim olabilir sanki! O soru işareti olarak kalsın.
- Bundan sonra da öğretmenliğe devam edeceğim. MasterChef'e tekrar katılmak isterim.


"MASTERCHEF'TE AŞK VAR"
'MasterChef 2020' yarışmasından elenen yarışmacılardan Berker Başmanav'dan çok konuşulacak bir itiraf geldi. Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş'ın 'Mücbir Sebepler' programına katılan Berker, "MasterChef'te aşk var" dedi.

Berker, Bartu Küçükçağlayan'ın "MasterChef'te aşk var mı?" sorusuna, "Evet, var. Hatta kavuşmaya az kaldı" cevabını verdi. Berker'in aşk açıklaması kısa sürede magazin gündemine bomba gibi düştü.


SÜRPRİZ İKİLİ UĞUR VE TANYA MI?
Berker'in "Kavuşmalarına az kaldı" sözleri, "Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı aşk mı yaşıyor?" sorusunu akıllara getirdi.Yarışma boyunca çok yakın olan Uğur ve Tanya'nın aşk yaşadığı haberleri daha önce de gündeme gelmişti. Berker'in flaş sözleri, Tanya ve Uğur aşkı olarak yorumlandı.