Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 08.10.2020 19:12
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 08.10.2020 19:39
ABONE OL

'in yarı İngilizce yarı konuşmasına tepki yağdı! Estetik, korona partileri derken şimdi de Türkçe'yi katletti...

'in programında yemek rutinini yarı yarı İngilizce kelimelerle anlattığı anlar sosyal medyada tepki çekti. 21 yaşındaki Şevval Şahin'e gelen tepkiler arasında Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek de var. İşte koronavirüs tedavisi gördükten sonra sevgilisi ve arkadaşları ile birlikte 21. yaş günü partisi düzenleyen Şevval Şahin'in konuşması...

Estetik, korona partileri derken şimdi de Türkçe'yi katletti...

Estetiksiz hali ve verdiği partilerle sık sık gündeme gelen Şevval Şahin, YouTube'da katıldığı bir programda beslenme şeklinden bahsetti. Şevval Şahin, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu.


Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, estetik iddialarıyla sık sık gündeme geliyor. Sosyal medyada, çok konuşulan burnuyla ilgili 'Zaten saklamayacaktım' diyen Şevval Şahin, "Eleştirilere açığım." diyen Şahin, ardından koronavirüse aldırış etmeden sevgilisi Marcus Aral ile düzenlediği ev partileriyle eleştirildi.

21 yaşındaki model şimdi de Youtube programında yaptığı konuşma ile gündemde... Bir YouTube programına konuk olan Şevval Şahin, Türkçe konuşurken aralarda kullandığı İngilizce kelimelerle sosyal medyada eleştirildi.

ALAY KONUSU OLDU

2018 Türkiye güzelinin abur cubura 'junk food' demesi sosyal medyanın diline düştü. Ayrıca, Şevval Şahin'in "Sonra da benim binge eating modum (tıkınırcasına yeme) oluyor" ifadeleri, Duygu Özarslan'ın kilolu fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra yeme bozukluğu yaşadığını itiraf ettiği paylaşımlarını hatırlattı.

İşte Şevval Şahin'in dikkat çeken o konuşması:

Buradan çıkınca lunch'a (öğle yemeği) giderim. 8-9 gibi de akşam yemeği yerim. Sonra da benim binge eating modum (tıkınırcasına yeme) oluyor. Netflix and chill (dinlenme) yaparken ice cream (dondurma) olsun chips (cips) olsun chocolate (çikolata) olsun yiyorum yani. Junk food (abur cubur) tarafın hepsi var.