Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 15.07.2020 12:19
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.07.2020 12:43
ABONE OL

'a şiddet uygulayan hakim karşısına çıkıyor! 13.5 yıla kadar hapsi isteniyordu...

'in 'u darp ettiği olay hakkında yeni gelişe yaşandı. Sevgilisini darp ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Ozan Güven hakkında dava açıldı. Ünlü oyuncunun ‘Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, hakaret ve yaralama’ suçlarından yargılanmasını isteniyordu. Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Ozan Güven, 21 Ocak 2021 günü hakim karşısına çıkacak. Mahkeme, Ozan Güven’in müşteki olduğu ve uzlaşma bürosuna gönderilen dosyanın sonucunun beklenmesini istedi.

Dayakçı Ozan hakim karşısına çıkıyor!

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Ozan Güven, 21 Ocak 2021 günü hakim karşısına çıkacak. Mahkeme, Ozan Güven'in müşteki olduğu ve uzlaşma bürosuna gönderilen dosyanın sonucunun beklenmesini istedi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak ünlü oyuncu Ozan Güven'in kendisini darp ettiği ileri sürerek şikayetçi olan Deniz Bulutsuz'un ihbarı sonrası başlatılan soruşturma tamamlanmış, Güven hakkında dava açılmıştı. Hazırlanan iddianamede Ozan Güven'in 'Cebir tehdit veya kişiyi hürriyetinden Yoksun kılma kasten yaralama hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapisle cezalandırılması istenmişti. Dava, 58. Asliye Ceza Mahkemesine gönderilmişti.

21 OCAK'TA GÖRÜLECEK

Mahkeme, geçtiğimiz günlerde davayı kabul ederek tarafların müdahil olduğu dosyanın 21 Ocak 2021 günü görülmesine karar verdi. Ünlü oyuncu Güven ve Bulutsuz 21 Ocak günü hakim karşısına çıkacak. Mahkeme, Ozan Güven'in müşteki olduğu ve uzlaşma bürosuna gönderilen dosyanın sonucunun beklenmesini istedi.

Deniz Bulutsuz, kendisini darp eden Ozan Güven'i savcılığa şikayet etmiş, oyuncu 13.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. 21 Ocak2ta hakim karşısına çıkacak olan Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'a attığı mesajlar ortaya çıktı. Sabah'ın haberine göre; Bulutsuz'un dava dosyasına Ozan Güven'in kendisini daha önce de şiddet içeren sözler sarf ettiğini gösteren WhatsApp yazışmalarını delil olarak sunduğu ortaya çıktı.

ÖZÜR DİLEMİŞ!

Ulaşılan belgelere göre, ikilinin eski tarihli WhatsApp yazışmalarında Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'a sarf etmiş olduğu sinkaflı sözler nedeniyle defalarca kez özür dilediği, yaptıklarından pişman olduğunu dile getirip Bulutsuz'un kendisine bir şans daha vermesini istediği görülüyor. İşte o mesajlar:

'Kendimi bağırmadan ifade edemediğim için çok üzgünüm... Kendimi hiç affetmeyeceğim'

'Ne açıklaması olan ne de affedilecek ne de unutulacak bir şey yaptım. Kokusunda huzur bulduğum kadına bunu yaptığım için utanıyorum'

'Her gece kahrolarak yatıyorum her sabah da öyle uyanıyorum. Yer yarılsa da içine girsem'