Fuat Avni hesabının kurucusu Said Sefa'nın gizli yazışmaları ortaya çıktı! Mısır ve BAE adına casusluk, FETÖ'cülerin eşleriyle sanal seks

Son dakika haberi | 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesi FETÖ'nün en büyük yalanlarının servis noktası olan "fuatavni" isimli hesabın kurucusu olan firari FETÖ'cü Said Sefa'nın sosyal medya hesaplarından yaptığı yazışmalar ifşa oldu. Yazışmalarda Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri adına raporlar yazarak casusluk yaptığını açıkça itiraf eden firari FETÖ'cünün, FETÖ'den hapiste olan kişilerin eşlerine cinsel içerikli mesaj ve görüntüler atarak sanal seks yaptığı da ortaya çıktı.

Giriş Tarihi 28 Eylül 2022, 09:33 Güncelleme 28 Eylül 2022, 11:38
Fuat Avni hesabının kurucusu Said Sefa’nın gizli yazışmaları ortaya çıktı! Mısır ve BAE adına casusluk, FETÖ’cülerin eşleriyle sanal seks

Fetullahçı Terör Örgütü'nün sosyal medyadaki en önemli ayaklarından olan ve 15 Temmuz'daki darbe girişimi öncesi örgüt tabanını yönlendirmek ve spekülatif, yalan dolu paylaşımlarla gündemi değiştirmek için kurulan "Fuat Avni" hesabını kullanan firari FETÖ'cü Said Sefa'nın telefonu ve sosyal medya hesapları hacklendi.


Fuat Avni hesabının kurucusu Said Sefa'nın gizli yazışmaları ortaya çıktı! | Video

Firari FETÖ'cünün telefonuna sızan hackerler bütün yazışmaları ortaya döktü.

MISIR VE BAE ADINA CASUSLUK
Hacker grubunun yayınladığı mesajlarda firari FETÖ'cünün Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) için çalışarak casusluk yaptığını itiraf ettiği görüldü. Mısır ve BAE'nin dışişleri için rapor hazırladığını açıkça itiraf eden Said Sefa, hazırladığı bir haftalık rapordan kazandığı paranın iki aylık giderini karşıladığını söyledi.

İÇERDEKİ FETÖ'CÜLERİN EŞLERİYLE SANAL SEKS
Firari alçağın ortaya çıkan yazışmalarında Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri adına ajanlık faaliyetlerinin yanı sıra iğrenç konuşmaları da ortaya çıktı. FETÖ'den cezaevinde bulunan kişilerin eşlerine sosyal medya hesapları üzerinden yazan Said Sefa'nın bu kişilerle cinsel içerikli mesajlaşmaları olduğu görüldü. Mesajlaşmaların yanı sıra FETÖ'cülerin eşlerine çok sayıda cinsel içerikli fotoğraf ve video gönderdiği de görülen firari FETÖ'cü, bu kişilerle yüz yüze de görüşmek istediğini söyledi.

FETÖ'DE TACİZ TECAVÜZ ÇARKI

1) Abdullah AYMAZ
Kurulduğu günden beri FETÖ'nün içinde yer alan ve "üç büyük abisinden birisi" olan, Abdullah Aymaz'ın Amerika'ya eğitim amacı ile gelen Türkmen bir öğrenci ile birliktelik yaşamaya başladığı, kadını Almanya'ya yerleştirdiği ortaya çıktı.

2) Sadettin BAŞER
Uzun süre Al-i Heyet denilen en üst yönetim organında görev alan Sadettin Başer'in, kendisinden yaşça çok küçük Kazak bir kızla gayrimeşru ilişkisi ortaya çıktı.

3) Harun TOKAK
Örgütün uzun süre İsrail imamlığını yapan, yıllarca Al-i Heyet'te bulunan ve halen Danimarka'da yaşayan Harun Tokak'ın, örgütün Ankara Bölge Bayan yapılanmasında yer alan kadınlardan biri ile evlilik dışı ilişki yaşadığı ortaya çıkmış, tepkiler üzerine "imam nikâhı kıydığını" belirterek kendisini savunmuştu.

4) Ahmet KURUCAN
Örgüt içerisinde büyük mollalardan olan ve örgüt liderinin yeğeni ile evli olan Ahmet Kurucan'ın boşanmak istediği ancak örgüt elebaşı Gülen'in itiraz ettiği biliniyor. Amerika'ya master-doktora eğitimi için gelen ve zor durumda olan genç bir kızla temas kuran Kurucan'ın, maddi yardım ve oturum izni alma vaatleri ile kızı kandırarak beraber olduğu ortaya çıktı.

5) Savaş YÜKSEL
Ankara Büyük Bölge İmamlığı yapan Savaş Yüksel, kadın yapılanmasında yer alan bir kadın ile evlilik dışı ilişki yaşamaya başladı. Kadının tayinini İstanbul'a çıkartan Yüksel, İstanbul'da lüks bir ev tuttu. Hafta sonlarını İstanbul'da kadının yanında geçirdiği biliniyor.

6) Hüseyin Gürsel DURMAZ
FETÖ'nün Türkiye'deki tüm okullarının bağlı olduğu ÖZ-ÖĞRET-DER adlı derneğin başkanlığını yapan Durmaz, eşi darbeden sonra hapse girecek örgüt mensubu öğretmen bir bayanla ilişki yaşadı. Demetevler bölgesinde ev kiraladı. 2016 yılında Amerika'ya kaçtı. Eşinin cezaevine girmesinden sonra kadını Amerika'ya getirmeye çalıştığı biliniyor.

7) Sezai CİNOKUR
Örgütün Karadeniz Bölge imamlığını yapan Cinokur'un FETÖ'nün bayan bölge yapılanmasında görevli ve kendisinden yaşça çok küçük bir kadınla ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

8) Necdet İÇEL
Örgüt liderinin eski talebelerinden ve mollalarından olan İçel, Avrupa'ya kaçan ve eşi cezaevinde olan örgüt mensubu bir bayan ile gayrimeşru ilişki yaşamaya başladı.

9) Feyzi ŞİRİN
Örgüt içerisinde Polonya imamlığı yapan, halen Kanada'da bulunan Şirin'in eğitim amacı ile gelen ve zor durumda olan bir öğrenci ile maddi yardımlar, iş ve oturum vaadiyle gayrimeşru ilişkiye girdiği biliniyor.

10) Abdullah YÜCA
Afrika ülkelerinden Benin'in ülke imamlığını yapan Yüca, uzaktan akrabası olan genç bir kızla birliktelik yaşıyor.

11) Orhan İNANDI
Uzun yıllar örgütün Kırgızistan imamlığını yapan, bu süreçte Rus istihbaratına angaje edilen ve MİT operasyonu ile Türkiye'ye getirilen Orhan İnandı'nın Kırgız bir kadınla birlikte yaşadığı biliniyor.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN