Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.10.2020 17:50
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.10.2020 17:58
ABONE OL

Başkan 'ın yeni " müjdesi" 'ta sevinçle karşılandı

Başkan 'ın, 'nin 'deki ikinci keşfini gerçekleştirdiğini açıklaması, 'ta vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Zonguldak'ta kahvehanelerde ekran başında açıklamayı takip eden bazı vatandaşların sevinçle alkışladığı görüldü.

AA


Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Fatih Sondaj Gemisi'nde kamuoyunun merakla beklediği "müjde"yi açıklamasını, vatandaşlar heyecanla cep telefonu ve televizyon ekranlarından takip etti.Zonguldak'ta kahvehanelerde ekran başında açıklamayı takip eden bazı vatandaşların sevinçle alkışladığı görüldü."REZERVLERİN AKDENİZ'DE DEVAM EDECEĞİ YÖNÜNDE BEKLENTİLERİMİZ BÜYÜK"
Vatandaşlardan İbrahim Sezer, bu tablodan son derece mutlu olduklarını söyledi.

Erdoğan'ın müjdeyi Ereğli açıklarında vermesinden dolayı bölge insanı olarak büyük sevinç duyduklarını ifade eden Sezer, "İnşallah bu rezervlerin Akdeniz'de devam edeceği yönünde beklentilerimiz büyük. İnşallah 2023 hedeflerine ülkemiz ekonomik olarak çok güçlü girecektir diye ümit ediyoruz. Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu."GELİŞMELER GÜZEL, DAHA BÜYÜK AÇIKLAMALARINI BEKLİYORUZ"
Esnaf Ferşat Doğan da gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, "Cumhurbaşkanımızın açıklamalarından memnun olduk. Gelişmeler güzel, daha büyük açıklamalarını bekliyoruz. Teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Esnaf Erkan Bayraktar ise yeni doğal gaz rezervinin ülkeye hayırlı olmasını dileyerek, gelişmelerden büyük memnuniyet duyduklarını kaydetti.