Bugünkü
Takvim

Esad rejiminin alçak planı telsiz konuşmalarıyla ortaya çıktı

'de alçak saldırılara devam eden Beşar Esad rejimi unsurlarının, Halep'te bulunan bazı yerleşim yerlerine saldırarak " sivilleri hedef alıyor" algısı yaratmaya hazırlandığı öğrenildi.

  • Güncel
  • 20.02.2020 19:13
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.02.2020 19:17
ABONE OL
Telsiz konuşmalarında ortaya çıktı! Esad rejiminin alçak planı

'de rejimi unsurlarının, Halep kent merkezindeki bazı yerleşimlere saldırı düzenleyerek 'yi "sivilleri hedef almak"la suçlamaya hazırlandığı öğrenildi.

'deki ılımlı muhalifler, Esed rejimi unsurlarının telsiz hattına sızdı.

Muhaliflerin aktardığı bilgiye göre, rejim güçleri Halep'in Hamdaniye Mahallesi'ne saldırı düzenleyip Türkiye'yi buradaki sivilleri öldürmekten sorumlu tutan bir propaganda başlatmaya hazırlanıyor.

Esed rejimi güçleri, Aralık 2016'dan bu yana Halep kent merkezinin tamamını kontrol ediyor.

Ilımlı muhalif gruplar, rejim güçlerinin İdlib'in güneyinde ele geçirdiği yerleşimleri geri almak için gün içinde operasyon başlatmıştı. Muhalifler, operasyon kapsamında Serakib ilçesinin kuzeybatısında yer alan Neyrab köyüne girmişti.

kalan karakter 1000

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Suriye diye bir devlet yok. Ne var?terröristler kimin terröristi? Her ülkenin bir örgütü var.bunun için esedin yok edilmesi için her şey mübahdır.gece gündüz vurun.acımak yok,rehin alın,dünyaya gösterin.bütün üsler dahil rus üssü olmak üzere ani gece vurulmalıdır. Hiç bir uçak kalkmamalıdır.esedin kellesi kesinlikle alınmalıdır.artık devran döndü.mültecilerden ülkelerine dönmelidir.politika, propaganda her yerde budur.iran daha çok baskı altına alınsın.iranın ve suriyenin parçalanmasına karşı değilim.çünkü İranda çok büyük Azeri var.40,50 milyon. Suriye de çok kürt yok.esedin ve komutanların,iran pislikleri temizlenmelidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.02.2020 19:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.