Bugünkü
Takvim

ilk kez ailesiyle görüştü! Şeker o ifadeye çok üzülmüş!

’da bir parkta şiddet gören kadını kurtarmak isterken çıkan arbedede 'ın hayatını kaybetmesinin ardından tutuklanan , olayın ardından ilk kez ailesiyle görüştü. Görüşme hakkında açıklamalarda bulunan ağabeyi , “Üzgün ve yorgundu. Bizimle görüşünce morali yerine geldi. Kamu vicdanının ne düşündüğünü ona anlattık. ‘Suç ve Ceza’ adlı kitabı götürdüm” ifadelerini kullandı. Ağabey Şeker, Kadir Şeker'in televizyonda çıkan haberleri izlediğini ve en çok da "Kadını kurtarmak isterken katil oldu" sözüne üzüldüğünü aktardı.

  • Güncel
  • 14.02.2020 10:04
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2020 14:04
ABONE OL

Konya'da şiddete maruz kalan Ayşe D.'ye yardım etmek isterken çıkan arbedede Özgür Duran'ın ölümüne sebep olan Kadir Şeker'i, ailesi ilk kez cezaevinde ziyaret etti.

Ağabeyi Hidayet Şeker demir parmaklıkların ardındaki 40 dakikalık o görüşmeyi şöyle anlattı:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.