Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 01.11.2019 22:40
  • Son Güncelleme: 01.11.2019 22:50

/'lı teröristin telefonundan çıkan görüntüler kan dondurdu! Kadın ve çocuğu katlettiler...

'nin Fırat'ın doğusuna düzenlediği ile teröristlerden temizlenen ve özgürlüğüne kavuşan 'da etkisiz hale getirilen bir teröristin telefonundan çıkan görüntüler kan dondurdu.

'nin Fırat'ın doğusuna düzenlediği ile teröristlerden temizlenen ve özgürlüğüne kavuşan 'da etkisiz hale getirilen bir teröristin telefonundan katliam görüntüleri çıktı.

Resulayn'in doğusundaki çatışmalarda Türk Silahlı Kuvvetleri ile birlikte Suriye Milli Ordusu mensupları tarafından etkisiz hale getirilen /'lı teröristin telefonundan çıkan görüntülerde Muceybira köyünde sivilleri, "Hain Araplar" diyerek katlettikleri ve bir eve alçakça saldırdıkları görülüyor.

KADIN VE ÇOCUĞU KATLETTİLER
Eve girdikten sonra içerde bulunan kadına silah ile vuran alçak teröristler sonrasında bir çocuğu da darp ediyor. Sonrasında hem çocuğu hem de kadını katleden alçaklar evi ateşe veriyor.

kalan karakter 1000

türk türk

ey amarika savunduğun imansızların neyaptığını göre göre yardım ediyorsun allah o cocukların hesabını tezgünde sizden sorsun kahpeler allah sizin belanızı versin inşaallah tezgünde kahrı perişan olasın amarika o yardım etiğin terörle parca parca olasınız allah o cocukların hesabını hemen sorsun inşaallah imansız kahpeler :

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.11.2019 05:01
Vatansever Vatansever

Bu zalimler hak ettiğı cezayı bulmalı ayrıca bu görüntüler her platformda gösterilmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 01.11.2019 23:08
temel temel

usa askeri bunlar ermei katliami demek yerine usa katliamlari bunlar ilk kendilerine baksin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.11.2019 22:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.