Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.08.2019 13:39
  • Son Güncelleme: 29.08.2019 13:46

İmamoğlu 'lilerle kucaklaşmaya gidiyor

İstanbul'da sel olurken 'da tatil yapan İmamoğlu'nun yeni rotası belli oldu! Başkanı İmamoğlu, 'da teröre kaynak sağladıkları gerekçesiyle görevden alınan 'li eski belediye başkanının ziyaretine gitmeye hazırlanıyor.

İmamoğlu HDP'lilerle kucaklaşmaya gidiyor

'daki uzun tatilinden dönen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı , dinlenmeden yeni seyahatinin yönünü belirledi. İmamoğlu Bu kez ve Batman'a gidiyor. Diyarbakır üzerinden Batman'a gidecek olan İmamoğlu'nun bölgede yapacağı görüşmelerin detayları belli oldu.

PKK BAĞLANTISI NEDENİYLE GÖREVDEN HDP'Lİ ESKİ BAŞKANA GİDECEK!
Ekrem İmamoğlu, İçişleri Bakanlığı tarafından terör örgütü ile bağlantısı tespit edildiği gerekçesiyle Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden alınan Selçuk Mızraklı ile bir araya gelecek. Ardından da Batman'a geçecek.

kalan karakter 1000

Necati Necati

bu o'nun yeni rotası değil ki...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.08.2019 16:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.