Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.08.2019 14:31
  • Son Güncelleme: 29.08.2019 14:41

RTÜK Başkanı 'den ’li RTÜK üyesi 'ye tokat gibi cevap: Asıl işini yap

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) kendisini duyarsızlıkla suçlayan ’li RTÜK üyesi 'ye ders verdi. Şahin, “Kendisini ciddiyete ve asıl işi olan kurum üyeliği yapmaya ve varsa insafa davet ediyorum” dedi.

RTÜK Başkanı'ndan CHP'li üyeye tokat gibi cevap

Son yaşanan cinayetinden sonra dizi filmlerin toplum üzerindeki etkileri tekrar gündeme gelmişken dün yapılan son RTÜK toplantısında 'de yayınlanan Yasak Elma dizisine kadına şiddet ve istismar nedeniyle ceza verildi. Ancak, RTÜK'e muhalefet kontenjanından seçilen Üst Kurul Üyesi , attığı tweet ile RTÜK Başkanı 'i hedef aldı.

ASIL İŞİNİ YAP!
RTÜK Başkanı Şahin de Twitter'dan "Biz, RTÜK olarak bu yeni seçilen üyemize artık serbest meslek mensubu değil Kamu Kurumu üyesi olduğunu anlatamadık. Kendisini ciddiyete ve asıl işi olan kurum üyeliği yapmaya ve varsa insafa davet ediyorum. RTÜK' te hiç bir dosya RTÜK Başkanı'nın çekmecesinde beklemez." diyerek tepki gösterdi.

ŞAHİN'İN SUÇLANMASI ŞAŞIRTTI
Bildirici tarafından, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarlığı döneminde kadına karşı şiddet, çocuk istismarı, dezavantajlı grupların korunması ile hayvanlara eziyet konularında hayata geçirdiği önemli çalışmalarla bilinen RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'in suçlanması şaşırttı.

kalan karakter 1000

aburrahman aburrahman

ASIL İŞİ ZATEN FİTNE ÇIKARMAK.Bildiği işi yapacak haliyle.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.08.2019 16:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.