Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.08.2019 11:18
  • Son Güncelleme: 19.08.2019 11:29

'nın başını ezdikçe 'den ses geliyor!

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen soruşturmada, terör bağlantıları tespit edilen Başkanı , Başkanı , Başkanı görevlerinden alındı. Terör bağlantılı kişilerin görevden alınmasına ise ilk tepki her zamanki gibi 'nin koltuk değneği 'den geldi. Her fırsatta terör örgütlerini koruyup kollayan, elebaşlarına yapılan operasyonlara karşı çıkan , hükümeti darbecilikle suçladı.

PKK'nın başını ezdikçe Özgür Özel'den ses geliyor!

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen soruşturmada, Başkanı , Başkanı , Başkanı görevlerinden alındı.

Uzaklaştırmaların ardından Diyarbakır'a Diyarbakır Valisi Güzeloğlu, Mardin'e Mardin Valisi Yaman, Van'a Bilmez belediye başkan vekili olarak görevlendirildi.

ÖZGÜR ÖZEL TERÖR DESTEKÇİLERİNİN AVUKATLIĞINA SOYUNDU
Her fırsatta terör destekçilerine koltuk değneği olan Grup Başkanvekili , bu kez de boş durmadı. Özel, terör destekçilerinin görevden alınmasından rahatsız olarak "Son yol ayrımındaki AKP iktidarı yine demokrasiyi değil faşizmi seçti. Büyük çoğunlukla halkın tercih ettiği belediye başkanlarını görevden almak iktidarın kendi varlığını tartışmaya açmasıdır. Seçimle gelen artık seçimle gitmiyorsa iktidarı elinde tutan darbecidir faşisttir!" ifadelerini kullandı.

BU İLK İCRAATI DEĞİL!
Özgür Özel'in terör bağlantıları tespit edilen 3 belediye başkanının görevden alınmasından rahatsız olması ilk skandalı değil. Özel, Kandil'e yapılacak operasyona karşı çıkmış, "Herkes biliyor ki Kandil'de terörist yok" diyerek sözde liderlerine kol kanat germişti.

ŞEHİT CENAZESİNDE PİŞKİNCE SIRITTI
Şırnak'ta PKK'lı teröristlerin tuzakladığı EYP'nin infilak etmesiyle şehit olan Mustafa Kozak'ın cenazesine katılan Özgür Özel'in, herkes ağlarken gülerek sohbet etmesi eleştirilere neden olmuştu.

"HDP İLE GÖNÜL İTTİFAKI VAR"
Özel'in ve PKK avukatlığı boşuna değil! HDP ile yerel lerde ittifak tartışmalarına yanıt veren Özel, "İttifak telaşımız yok. Ama gönül ittifakı dediğimiz şey var ya. Seçmen oy vermek isterse nasıl verme diyeceğiz. O yüzden bizim ittifakımız gönül ittifakı. İttifak telaşında olanlar kaybettirmeye çalışıyor. Biz kazan kazan politikası ile hareket edeceğiz." ifadelerini kullanmıştı.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

o seçilmiş dediğin şimdi içeride ne diyordu biz daha apaonun heykelini dikeceğiz.sen ne diyorsun.yoksa sendemi heykel dikeceksin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.08.2019 18:46
KARAKALEM KARAKALEM

ATATÜRKÇÜYÜM DEYİP DE BUNLARA OY VEREN MALLAR NE DİYORSUNUZ SİZ BU İŞE.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.08.2019 14:37
osman osman

Müslüman Türk Milletinin büyük çoğunluğunun oylarıyla seçilmiş bir cumhurbaşkanına ve meşru hükümete diktatör faşist diyebilen birisine ne denir sizce?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.08.2019 12:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.