Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.08.2019 11:54
  • Son Güncelleme: 19.08.2019 13:25

lideri Bahçeli'den 3 belediye başkanının görevden alınmasına ilişkin açıklama: Hükümete desteğimiz tam

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen soruşturmada, terör bağlantıları tespit edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan görevlerinden alındı. Konuya ilişkin açıklama yapan lideri , "hükümete desteğimiz tamdır" dedi.

Lideri , bugün İçişleri Bakanı 'yu arayarak , ve belediyeleriyle ilgili operasyonlardan dolayı tebrik etti ve başarılar diledi.MHP Lideri, bu belediyeler ile ilgili alınan tedbirin büyük, yerinde ve önemli bir operasyon olduğunu ifade etti.HÜKÜMETE DESTEĞİMİZ TAM
Terörle mücadele kapsamında hükümetin ve İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu'nun tasarruflarını desteklediklerini belirten MHP Lideri, "Hükümete ve size desteğimiz tamdır" dedi.

kalan karakter 1000

kısık ses kısık ses

Benden de tam destek

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.08.2019 13:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.