Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.07.2019 10:32
  • Son Güncelleme: 22.07.2019 10:44

Oda TV'de "yoldan çıkma" depremi: , 'ın sitesini topa tutup ayrıldı

Yazar , uzun yıllar yazdığı OdaTv'nin özellikle İstanbul seçimlerinden sonra çok yanlış bir yola girdiğini belirterek, artık OdaTv'de yazamayacağını söyledi. Oda TV’nin İmamoğlu ve haberlerini eleştiren Genç, “Bakıyorum ki Odatv’de sapma var. Yanlış bir yola girilmiş. Bazen bilmediğin yollarda gidersin, bir sapağa girersin yanlış bir yola çıkarsın. Ben hep öyle yaptım. Yanlış yola girdiysem geri dönmüşümdür. Ama Odatv, 5-6 aydır; İmamoğlu aday olduktan sonra o kadar artık üç dört defa yanlış yola girdi. Artık geri dönsek de çıkamayız. Benim burada ’nu öven insanların bulunduğu bir yerde bulunmam mümkün değildir. ” dedi.

Oda TV'de yoldan çıkma depremi

Yazar , Youtube kanalında yaptığı değerlendirmelerde Odatv, Halk Tv, BirGün gibi yayın organlarıyla ve için çok sert eleştirilerde bulundu.

Uzun yıllardır yazılar yazdığı Odatv internet sitesinden ayrıldığını açıklayan Genç, "Benden kimse Canan Kaftancıoğlu'nu övmemi beklemesin" dedi.


İşte zehir zemberek sözlerle Oda TV'den ayrıldığını duyuran Nihat Genç'in o açıklamaları:"ETNİK MİLLİYETÇİDEN ULUSAL KAHRAMAN YARATMAYA ÇALIŞIYORLAR"
İki gün önce Kaftancıoğlu'nun mahkemesi var, hukuksuz ise buna karşı çıkacaksın. Ama Odatv, Kaftancıoğlu davasında öyle bir başlık atıyor ki "Ben buraya şu hayalle geldim" gibi. Etnik bir milliyetçiden ulusal bir kahraman yaratmaya çalışıyor, bu vahşettir. Bunu sen yapamazsın. Ben açarım Odatv'nin iki-üç yıl önceki Kaftancıoğlu yazılarını, Odatv altından kalkamaz."KAFTANCIOĞLU'NU ÖVENLERLE BİR ARADA BULUNMAM MÜMKÜN DEĞİL!"
Bakıyorum ki Odatv'de sapma var. Yanlış bir yola girilmiş. Bazen bilmediğin yollarda gidersin, bir sapağa girersin yanlış bir yola çıkarsın. Ben hep öyle yaptım. Yanlış yola girdiysem geri dönmüşümdür. Ama Odatv, 5-6 aydır; İmamoğlu aday olduktan sonra o kadar artık üç dört defa yanlış yola girdi. Artık geri dönsek de çıkamayız. Benim burada Canan Kaftancıoğlu'nu öven insanların bulunduğu bir yerde bulunmam mümkün değildir.

"ÜLKEYİ BÖLME PEŞİNDELER!"
Bu kadar yanlışın içinde biz olamayız. Bunlar etnik milliyetçidir. Bu ülkeyi bölmeye, parçalamaya geldiklerini kendileri söylüyor. Şimdi meydan bunlara kaldı. 'nin dümenini ele geçirince bunlar önemli hale geldi. Bizden şunu istiyorlar; Nihat Genç, Kaftancıoğlu'nun etnik milliyetçiliğini desteklesin. CHP'li kitleler ne der bilemem ben kendimi kurtarma peşindeyim. O yüzden Odatv'de yazamam.

kalan karakter 1000

VATANDAŞ VATANDAŞ

Nihat bey gerçekten samimi ise HELAL OLSUN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.07.2019 12:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.