Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.07.2019 14:36
  • Son Güncelleme: 11.07.2019 14:40

'ye muhalif olmasıyla bilinen gazeteci ’ten, iddialarına ilişkin çok konuşulacak çıkış

'ye muhalif olmasıyla bilinen gazeteci , kuracağı konuşulan ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Genç, “Gladyo’nun küçük nüveleri” dediği partilerin “barbar saldırılar” peşinde olduğunu belirterek “palazlanıp büyüyüp iktidara geldiklerinde ’nün kaldığı yerden devam edeceği siyasetiyle ilk iş olarak bizleri vuracağı veya içeri tıkacağı kesindir” dedi.

Gazeteci , 'den istifa ederek hazırlığında olan 'ı kastederek 'Bunların yaptığı yeni barbar saldırıları" dedi.

"GLADYO'NUN KÜÇÜK NÜVELERİ"
Nihat Genç, yeni parti hazırlığında olan isimlerin arkasında dış güçlerin olduğunu iddia etti. Genç, yeni hareket içerisinde olan isimleri barbarlara benzeterek "Yeniden büyük bir saldırı içerisindeler. Saldırı anını bekliyorlar. Şimdi de Ali Babacan ile harekete geçiyorlar. Artık yeni bir barbar saldırısını kaldıramaz. Ali Babacan'lar, Davutoğlu ve İYİ Partililer bunlar yeni barbar saldırıları. Gladyo'nun küçük nüveleri" ifadelerini kullandı.

"FETÖ'NÜN DEVAMI OLACAK"
Genç ayrıca yeni parti oluşumlarının 'nün ihanetle dolu siyasetini devam ettireceklerini vurgulayarak "ilk iş bizleri öldürecekler veya içeri tıkacaklar" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.