Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.07.2019 15:07
  • Son Güncelleme: 16.07.2019 16:06

Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten özel oturumundaki provokasyonuna sert tepki

Son dakika haberine göre AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, önemli açıklamalarda bulunuyor. Meclis'teki özel oturumundaki provokasyonuna sert tepki gösteren Çelik, "CHP Sözcüsü'nün yaptığı siyasi bir sabotajdır. Amaç sayın cumhurbaşkanımızı hedefe koymak." dedi. Nijerya'da rehin alanan 10 Türk denizciyle ilgili de konuşan Çelik, "Hassasiyetle takip ediyoruz, detay vermeyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Son dakika haberine göre AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Nijerya'da rehin alanan 10 Türk denizciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, "Hassasiyetle takip ediyoruz, detay vermeyeceğiz." dedi.

İşte Çelik'in açıklamasından satır başları:

SİYASİ SABOTAJDIR.
Maalesef dün yüce mecliste FETÖ'nün lanetlenmesi gereken bir günde sözcüsü çıkmış sayın cumhurbaşkanımızı hedef alan son derece talihsiz ve ahlak dışı bir konuşma yapmıştır. Çok uzun zamandır bir itibarsızlaştırma siyaseti gidenler görünüyor ki bir şaşırtma siyasetine başlamışlardır. Bunun adı esasında FETÖ'ye karşı duruşun güncellenmesi gereken bir günde Türkiye'nin Cumhurbaşkanını hedef almak siyasi sabotajdır.

Geçmişte tiyatro diyenler milletten tepki aldıklarını görünce bu siyasete dönmüşlerdiR. Sayın cumhurbaşkanının öldürülmesi için tim gönderildiği halde siz tutacaksınız sayın cumhurbaşkanını hedef alacaksınız. Maalesef siyasi sabotaja imza atmaya çalışıyorlar.

KILIÇDAROĞLU'NUN BUNU İYİ NİYETLE SÖYLEMEDİĞİ BELLİ
CHP Genel Başkanı çıkmış yürekli bir savcı yok mu diyor. Meselenin FETÖ'nün konuşulmasını engellemek ve bu şekilde hedefe sayın cumhurbaşkanımızın koyulması olduğu görülüyor. Ama buna en güzel cevap Atatürk Havalimanı'ndaki buluşmayla koyulmuş oldu.

Marmaris'te kendisini öldürmeye giden tim haftalarca Marmaris'te saklanmışken hukuk önüne çıkartılarak hukuka hassasiyet gösterilmişken Yassıada zihniyetini diriltmeye çalışıyorlar.

Sayın Kılıçdaroğlu FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıkartılsın diyor. Çıkartılsın. Burada da meseleyi bir takım meseleyi sulandırma içinde olduğu görülüyor.

Yüce meclisin her araştırması çok kıymetlidir ama Kılıçdaroğlu'nun bunu iyi niyetle söylemediği bellidir. "Darbe girişiminin başbakanı kimdir" diye soruyor. Hepimiz merak ediyoruz bunu. Elbette bir gün ortaya çıkacaktır.

​CHP FETÖ'YÜ NEDEN ELEŞTİRMİYOR, FETÖ ÖRTBAS MI EDİLİYOR?
Neden bütün siyasiler öldürülmek istenirken sadece bir kişi için tanklar geri çekilerek yolunu açmıştır? Siyasi muhasebe yapılacaksa herkesin önce kendisinden başlaması gerekir. Her türlü sabotaja karşı kararlılıkla ilerleyen bir kadroyuz.

Eleştirileri olabilir. Yanlış yapılan bir şey varsa düzeltilmesi için gayret edilecektir. Siyasi karşıtlıkla siyasi sabotaj arasında fark vardır. Dün son derece yanlış bir günde son derece bir söylem ortaya koydular.

FETÖ borsasından bahsediyor bugün… Bir yerde FETÖ borsası varsa açık bir şekilde ortaya konuşsun hep birlikte üzerine gidelim.
Ama arkasında kurduğunuz cümlelerle FETÖ'yü örtbas etme borsası ortaya konuluyor.

​BU YAPTIRIMLARIN TÜRKİYE'YE HİÇBİR ETKİSİ OLMAYACAKTIR
Dünyanın neresinde olursa olsun demokratik siyaset yapanların haklarını savunuyoruz. AB biliyorsunuz bir takım yaptırımlar açıkladılar. Bu yaptırımların Türkiye'ye hiçbir etkisi olmayacaktır. Ortaya koydukları tavrın adadaki bölünmüşlüğü artırmaktan başka bir sonucu olmayacaktır.

AB sözünü tutmayan bir kurum haline gelmiştir. Fatih gemimiz Yavuz gemimiz görev yapmaya devam edecek. AB'nin bu yaptırımları bize samimiyetsizliğin yeni bir göstergesi olarak görünmektedir.

ERDOĞAN'IN MEHMET ŞİMŞEK İLE GÖRÜŞMESİ
Sayın cumhurbaşkanımızın kime randevu verip vermediğini biz bilemeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın çok geniş yelpazede görev yaptığımız isimlerle farklı isimlerle görüşmeler yapmaktadır.

Görüşmenin içeriğini bilemiyorum. Onu özel kalem bilir. Değerli bir arkadaşımızdır.

FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI İLE MÜCADELEDE AK PARTİ ADIM ATACAK MI?
Biz içimizde tespit ettiğimizde attık bunları.

Tabi ki çıksın siyasi ayağa ortaya. Hükümet zaten çeşitli bakanlıklarda bunu gerçekleştirdi.

Yürütmenin aldığı kararlarla bu ortaya konuldu. Şimdiye kadarki mücadele sonuna adar sürdürülecek.

Yeni bir mekanizma söz konusu değil şimdiye kadarki mücadele temposu artarak sürecek.

KAÇIRILAN TÜRK GEMİSİ
Bununla ilgili ayrıntı vermeyeyim müsaade edersiniz odak noktamız vatandaşlarımızı oradan sağ salim kurtarmaktır.

kalan karakter 1000

vatansever vatansever

bırakın şunları. bir ülkeye kötülük yapmak istiyorsan chp yi o ülkeye at yeter . yapabileceğin en büyük kötülük bu olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.07.2019 15:56
vatandas vatandas

bunlar yollarini sasirmis bunlara ne dersen de bunlar isla olmaz yalana öyle sarilmislarki artik yapismislar koparamazsin ta ki ölene Kadar bu nesil CHP de böyle gider

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.07.2019 15:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.