Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.05.2019 14:08
  • Son Güncelleme: 16.05.2019 17:38

-- İmamoğlu’nun sloganıyla ABD’de buluştu

Gezi Parkı Şiddet Eylemleri’nin destekçisi New York merkezli Türkiye Araştırmaları Enstitüsü’nün düzenlediği panelde ’nin ABD temsilcisi Giran Özcan, firarisi eski milletvekili Aykan Erdemir birlikte konuşma yaptı. CHP milletvekili da panele Skype ile bağlandı. Etkinlik için hazırlanan afişte CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Adayı ’nun “Her şey çok güzel olacak” sloganının yazılı olduğu bir görselin bulunması dikkati çekti.

Gezi olaylarına lobi desteği sağlayan New York merkezli Türkiye Araştırmaları Enstitüsü, ABD'de Türkiye karşıtı etkinliklere imza atmaya devam ediyor.
Enstitü önceki gün ABD'de Türkiye'ye karşı kurulan kumpas davasında 'nün kuryeliğini yapan eski milletvekili Aykan Erdemir ve 'nin ABD temsilcisi Giran Özcan'ın konuşmacı olarak katıldığı panel düzenledi.CHP milletvekili 'nun da Skype ile bağlandığı panele terör örgütü propagandası iddiasıyla yargılanan Cem Özatalay ile ihanet bildirisine imza atan akademisyenleri destekleyen Ayşe Bingöl Demir, Chad Kautzer ve Sarah Clarke konuşmacı olarak katıldı.
Etkinlik için hazırlanan afişte CHP'nin İstanbul adayı 'nun "Her şey çok güzel olacak" sloganının yazılı olduğu bir görselin bulunması dikkati çekti.

GEZİ FİNANSÖRÜ OSMAN KAVALA DESTEKÇİLERİ
Panele konuşmacı olarak katılan Doç. Dr. Cem Özatalay'ın "Terör örgütü propagandası" iddiasıyla İstanbul Adliyesi'nde 34. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılandığı öğrenildi.
Panelin ABD'li katılımcısı Prof. Dr. Chad Kautzer ise Türkiye'yi katliam yapmakla itham eden ve terör örgütlerine destek veren bildirilere imza atan akademisyenlerin ABD'de deki sözcüsü konumunda…


Chad Kautzer de defalarca ihanet bildirisine imza atan akademisyenler için çağrılar yaptı, çok sayıda etkinlik düzenledi.
Sarah Clarke ise terör örgütlerine verdikleri destekten ötürü ihraç edilen akademisyenlere yakınlığıyla biliniyor. Öte yandan Sarah Clarke Gezi olaylarını finanse ettiği ortaya çıkan Osman Kavala için batı da başlatılan kampanyaların ateşli destekçisi olarak tanınıyor.KCK, DHKP-C ve FETÖ gibi terör örgütlerini insan hakları maskesiyle meşrulaştırmaya yönelik etkinlikleriyle dikkat çeken New York merkezli Türkiye Araştırmaları Enstitüsü tarafından düzenlenen panelde yerel seçimler ve ihanet bildirgesine imza atan akademisyenlerin durumu konuşuldu. Panelde konuşmacılar İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'na destek verirken, Cumhur İttifakına yönelik eleştiriler gündeme getirildi.

kalan karakter 1000

BARIŞ BARIŞ

bunlar kiralık taşeron ve yaptıkları da siyaset değil HIYANETTİR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.05.2019 14:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.