Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.05.2019 10:32
  • Son Güncelleme: 14.05.2019 10:46

'nun "Her şey çok güzel olacak" sloganını ilk kez 17/25 Aralık kumpasından sonra kullandığı ortaya çıktı

CHP'nin İstanbul adayı 'nun İBB seçimleri öncesi kullandığı "Her şey çok güzel olacak" sloganının bir çocukla olan diyalog sonrası oluşmadığı ortaya çıktı. İmamoğlu'nun 'cülerin sıkça kullandığı sloganı ilk kez 17/25 Aralık kumpasının ardından attığı ortaya çıktı.

İlk sloganı 17/25 Aralık kumpasından sonra attı

YSK'nın 31 Mart'ta yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçiminin yenilenmesine karar vermesi ve yeni seçim tarihinin 23 Haziran olarak açıklamasının ardından CHP kanadında kampanyalar başladı. Bunlardan en dikkat çekeni ise CHP adayı 'nun çağrısıyla başlayan "Her Şey Çok Güzel Olacak" sloganı. İmamoğlu bu sloganın seçim çalışmasında otobüsüne yanaşan bir çocuk tarafından 'Ekrem abi, her şey çok güzel olacak' sözleriyle doğduğunu söyledi.

FETÖ'NÜN UŞAĞINA DESTEK
Oysa arşivler İmamoğlu'nu yalanladı. İmamoğlu'nun twitter hesabında 29 Aralık 2013 tarihindeki bir paylaşımı bu sloganı 'cülerin 17/25 Aralık kumpasında kullandığını gösterdi. Başta olmak üzere FETÖ'cülerin yargı darbesi öncesi ve sonrası kullanıma soktuğu "Her şey Çok Güzel Olacak" sloganına İmamoğlu'nun "Her Şey Çok Güzel Olacak 2014 Beylikdüzü, İstanbul ve Türkiye" destek mesajı attığı ortaya çıktı.


Mazbatasını almadan Anıtkabir'e giden İmamoğlu özel defteri 'başkan' olarak imzalamıştı.

KIBRIS'TA DA 'BAŞKAN' İMZASI SKANDALI!
Hafta sonu KKTC eski Cumhurbaşkanı merhum Rauf Denktaş'ın mezarını ziyaret eden Ekrem İmamoğlu, Anıt Defteri'ne yazdığı metnin altına "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı" ibaresiyle imza attı. Aynı olayı henüz mazbatasını almadan Anıtkabir'de gerçekleştiren İmamoğlu'nun bu hareketi tepkiyle karşılandı.

FETÖ KANALINDAN ŞİKE OPERASYONUNA DESTEK
17/25'ten 4 gün sonra FETÖ sloganını paylaşan İmamoğlu, örgütün TV kanalı STV'de şike operasyonlarıyla ilgili yayınlarda yorum yaptı. İmamoğlu'nun FETÖ'nün 'Belediyeler İmamı' Erkan Karaarslan'a ait şirketlere de yüklü ihaleler verdiği ortaya çıkmıştı.

kalan karakter 1000

vatansever vatansever

hala şunun fetö bağlantısını bulamadılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.05.2019 11:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.