Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.05.2019 10:50
  • Son Güncelleme: 12.05.2019 14:44

'nun hoşgörü maskesi bir kez daha düştü! Gazetecileri acımasızca darp ettirdi

Sevgi pıtırcığı gibi ortalıkta gezinen ve her fırsatta "herkesi kucaklayacağım" diyen 'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı 'nun hoşgörü maskesi bir kez daha düştü. İmamoğlu'nun Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde gazetecileri darp ettirdiği görüntüler ortaya çıktı.

İşte CHP'nin gangster başkan adayı İmamoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunu usulsüzlüklerle gasp etmeye çalışan ve YSK'nın "seçim tekrarlansın" kararı ile büyük bir tokat yiyen 'nun hoşgörü maskesi her geçen gün biraz daha aşağı iniyor.

Karar öncesi "YSK'ya güveniyorum" mesajı vermesine rağmen karardan sonra YSK üyelerini adeta tehdit eden İmamoğlu'nun mafyavari bu tutumunun ilk kez olmadığı ortaya çıktı.

CHP'NİN GANGSTERİ
Her fırsatta "herkesi kucaklayacağım" diyen İmamoğlu'nun Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu döneme ait skandal görüntüleri ortaya çıktı. Katıldığı bir programda soru sormak isteyen gazetecinin elinden mikrofonu zorla aldıran İmamoğlu, gazeteciyi koruma ordusuna acımasızca dövdürdü.

YOLSUZLUĞU ÖRTMEYE ÇALIŞTI
Yolsuzluk haberi ile ilgili yapılan toplantıya katılan gazetecileri korumalarına darp ettiren İmamoğlu, adeta bir mafya lideri gibi hareket etti. Pisliklerini deşifre eden eli kalem tutan gazetecileri silahlı korumalarına adeta linç ettirdi.

Takvim.com.tr

kalan karakter 1000

SELİM, SELİM,

ekrem sanmaki bu yaptıklarınız unutulacak ,HEPSİNİ NOT EDİYORUZ ,İTİNA İLE .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.05.2019 12:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.