Bugünkü
Takvim

Bahçeli'den ‘Her şey çok güzel olacak’ sloganına sert eleştiri: Arkasında ve var...

Lideri , ’li ’nun, ‘Her şey çok güzel olacak’ sloganını eleştirdi: Sloganının arkasında ve var...

Bahçeli bombaladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iftar yemeğinde gazetecilerle bir araya geldi. Önemli mesajlar verdi:

Neyin hodri meydanı: Sayın çok hırçın bir üslupla, gergin bir bakışla tartışma zemini açmış ve 'nın yedi üyesi üzerinde isimlendirme yaparak onları 'çete' olarak suçlamıştır. Bu kadar aşırı, kırıcı, karıştırıcı konuşmayı yapan kişi dokunulmazlık zırhına bürünmemelidir. 'nin bazı sözcüleri 'Hodri meydan' diyor. Neyin hodri meydanını yapacağız? Getireceksen bu dokunulmazlığı sen getirecektin.

Yüzde 51'e saygı duy: Herkes 'i sever ve çok güler. Ben ise onu görünce elbiseni değiştir derim. Belediye seçiminde oy vereceksen git ver ama sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma. Yüzde 49'u sevebilirsin ama yüzde 51'e de saygı duy. Ben, Cem Yılmaz'ı bundan sonra sevemem.

TÜSİAD ciddi değil: 'nin önemli ler yaşadığı ortamda bekleyip bekleyip siyasi krizi tahrik edici konuşmayı alışkanlık haline getirmiştir. Şimdi bir başkan çıkmış bir cümle sarf ediyor.Ona o cümleyi tersinden okuturlar. TÜSİAD'ın ciddiye alınır tarafı da kalmamıştır.

Sloganlar yanlış: 'Her şey çok güzel olacak sloganıyla ilgili) 2014-2013 yıllarında Emre Uslu denen bir kişinin sloganı bu. Şimdi bunu herkes kullanıyor. Bir de bütünleşenler var. Kimler var mesela? Güroymak'a giderken orada Norşin olarak isim değişikliğini ifade ederken 'Her şey çok güzel olacak' diyen bir eski cumhurbaşkanı var, 'cüler, 'lılar var. Slogan çok yanlış.


YILDIRIMLAR ÇAKSIN
Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın sloganının belirleyicisinin olmadığını söyledi ve ekledi: "Bana ille de bir slogan diyorsanız, ''da bu kadar gürleyen havada, yağmur bereket varken yıldırımlar çaksın' derim."İKİNCİ İMZA VAKASI
CHP'nin adayı , 'ye gitti. Denktaş'ın mezarını ziyaret etti. Defteri "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı" diye imzalarken "Böyle yazmaya devam edeceğim" dedi.

Burak Erdem ÇELİK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.