Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.04.2019 18:02
  • Son Güncelleme: 23.04.2019 18:19

, 'na saldırı haberini verirken bakanları hedef gösterdi!

spikeri , son zamanlarda agresif tavırlarıyla dikkat çekiyor. Haber bületinini sunarken siyasi içerikli mesajlar vermekten çekinmeyen Fatih Portakal, 'na yönelik saldırı haberini aktarırken kontrolünü kaybetti. Portakal, parmak sallayarak bakanları resmen hedef gösterdi. İşte o anlar...

spikeri , şehit cenazesinde saldırıya uğrayan Genel Başkanı Kemal 'nun haberini aktarırken adeta kontrolünü kaybetti. Bir yandan parmak sallayıp diğer yandan devlet adamlarını, devlet görevlilerini hedef gösteren Fatih Portakal gazeteci kimliğini unuttu.

DAHA ÖNCE DE TEPKİLERE NEDEN OLMUŞTU
Siyasi bir parti lideri ya da siyasi bir partinin üyesi gibi davranan Portakal'ın üslubu daha önce de tepkilere neden olmuştu.

FOX TV'DEN İTİBARSIZLAŞTIRMA OYUNU
Yayın yaptığı FOX TV kanalında milletin iradesine saygı duymayan Fatih Portakal, Batılı patronlarının Türkiye üzerindeki operasyonlarına zemin hazırlama emirlerini yerine getiriyor. Girdiği her seçimde yüzde 50 ve üzerinde oy alan Başkan Erdoğan'ı ve Cumhurbaşkanlığı gibi bir makamı itibarsızlaştırma görevini yönetiyor.

kalan karakter 1000

Ahmet Ahmet

Bu alçağa daha ne kadar tahammül gösterecek devlet ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.04.2019 08:12
chp li chp li

sayın fatih portakal chp li olabilir başka partili olabilir,aslolan yüce atatürkün partisi chp nin lider eksikliği havası yaratılmaya çalışılmasıdırki,fatih portakal kendine güveniyorsa önce chp ye üye olur sonra kurultayda şansını dener..ama bir parti lideri gibi davranması kabul edilemez

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2019 22:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.